''Police University'' Dizisinin İlk Afişleri Yayınlandı

 “Police University” 
dizisinin teaser posteri yayınlandı. KBS2 TV'nin yeni dizisinin temmuz ayında yayınlanması planlanıyordu. Ancak bir personelin COVID-19 testinin pozitif çıkmasının ardından çekimleri geçici olarak durdurulmuştu. Bu yüzden merakla beklenen dizi 9 Ağustos'ta ekranlara gelecek.

Police University dizisinde, eski bir dedektif olan Yoo Dong-Man (Cha Tae-Hyun), şiddet suçları ve siber suçlar da dahil olmak üzere çeşitli bölümlerde 20 yıllık deneyime sahip bir Polis Üniversitesi profesörüdür. Yoo Dong-Man (Cha Tae-Hyun), beynini çok iyi kullanabilen bir hacker olan birinci sınıf öğrencisi öğrencisi Kang Sun-Ho (Jin Young) ve hiçbir sır veya kin taşımayan birinci sınıf öğrencisi Oh Kang Hee (Krystal Jung) ile birlikte suçluları tüm güçleriyle yakalamak için ortak bir soruşturma ekibi oluştururlar.

Cha Tae-Hyun'un canlandırdığı Yoo Dong Man karakteri, şiddet suçları dedektifi ve siber soruşturma ekibinin bir üyesi olarak çeşitli bölümlerde 20 yıllık deneyime sahip Polis Üniversitesi profesörüdür. 
 
Jin Young, Polis Üniversitesi'nde birinci sınıf öğrencisi olan eski bir bilgisayar korsanı Kang Sun Ho karakterini canlandırıyor.
 
Krystal Jung, Oh Kang Hee karakterini canlandırıyor. Oh Kang Hee, polis memuru hayalini gerçekleştirebilmek için hiç yorulmadan çalışan birinci sınıf öğrencisidir. Başkalarının bilmediği bir acıya sahip olmasına rağmen güçlü duruşunu bozmayan rekabetçi birisidir. Sağlam bir kişiliği vardır ve özüne karşı dürüsttür. Zamanla Kang Sun Ho ile aralarında bir ilişki gelişir. 

Yıllık veya mezuniyet albümünün bir sayfası gibi tasarlanan teaser afişi, “Polis Üniversitesi”nin “kampüs” yönüne odaklanıyor. Bununla birlikte, sayfalar kan, parmak izi ve ayak izleriyle de lekelenmiş. Bu da öğrencilerin ve bir profesörün ortak araştırmasını gerektirecek bir olayın gerçekleşeceğini gösteriyor.

Dizinin yayınlanan afişi ve özel görüntüleri: