''Miss Mom Jane'' Dizisinde Im Soo Hyang Başrol Olacak
 
 ''Miss Mom Jane'' Dizisinde Im Soo Hyang ana kadın karakter olarak gözükecek. Popüler Amerikan dizisi 'Jane of Virgin'den uyarlanacak Kore draması için yayın tarihi ve diğer oyuncuları henüz belli değil.

Miss Mom Jane, büyükannesine verdiği sözün bir parçası olarak evlenene kadar bekaretini koruyan Lee Soo Jung'un hikayesini anlatacak. Lee Soo Jung (Im Soo Hyang), Kore dili eğitiminde uzmanlaşan bir üniversite son sınıf öğrencisidir. Annesinin 18 gibi erken bir yaşta doğum yapması ve onu büyükannesinin evine bırakması nedeniyle, büyükannesi tarafından ne pahasına olursa olsun bekaretini korumak için büyütüldü. Ancak bir hastane muayenesi sırasında yapılan bir hata nedeniyle aniden hamile olduğunu öğrenir.

Marbella Hotel'in varisi ve sahibi olan Han Ji Hoon ise ortalama bir kişiliğe ve iyi bir görünüme sahiptir. Çevresindekiler tarafından tipik ''kötü adam'' olarak nitelendirilmektedir. Geçmişinde kanseri yenmenin izleriyle yaşamasının yanı sıra yakın zamanda boşanma planları yapmaktadır.

16 bölüm olması planlanan dizi Channel A aracılığıyla izleyicisiyle buluşacak.

Editör Notu: Im Soo Hyang'ın yeri bende çok ayrıdır. Bence çok kaliteli bir oyuncu. Bu yüzden böyle popüler bir dizinin Kore uyarlamasında onu göreceğim için heyecanlıyım. Siz ne düşünüyorsunuz?