''Oh My Lord!'' Dizisinden Özel Görüntüler Yayınlandı
 
 ''Oh My Lord/ Drunk City Women'' dizisinin ana kadrosu tamamlandı. Ayrıca yakın zamanda dizi için bazı özel görüntüler paylaşıldı. Başrollerinde Choi Si Won, Han Sun Hwa, Jung Eun Ji ve Lee Sun Bin gibi isimlerin yer aldığı dizinin çekimlerinin çoktan başlanıldığı bildirildi.

Dizi,  işten sonra hayatları hakkında hikayeler paylaşmak için bir araya gelen otuzlu yaşlarında üç kadın etrafında ilerleyecek. İçki alışkanlığını hayatında bir inanç haline getirmiş 30 yaşındaki 3 kadın, yorgun bedenlerini ve zihinlerini rahatlatmaya çalışırlar. Dizide Lee Sun Bin, bir yayın istasyonu yazarı olan Ahn So Hee karakterine hayat verirken, Han Sun Hwa, Han Ji Yeon adında büyüleyici bir yoga eğitmeni olarak oynayacak. Jung Eun Ji  ise Kang Ji Goo adıyla dizide bir Youtuber olacak. Choi Si Won, Ahn So Hee ile çalışan bir varyete şovu PD'si Kang Buk Goo olarak gözükecek.

10 Bölüm olması planlanan dizi 2021 yılının ikinci yarısında TVING aracılığıyla izleyicisiyle buluşacak.

Bu dizi ile Jung Eun Ji nihayet 2017 draması "Untouchable "dan sonra dizi oyunculuğuna geri dönecek. Aynı şekilde Choi Si Won'da 2 yıllık aradan sonra küçük ekrana geri dönecek.

Dizi için yayınlanan özel görüntüler: