''Taxi Driver'' Dizisinin 2. Sezonu Çekilecek

 ''Taxi Driver'' Dizisinin 2. Sezonu çekilecek. 7 Temmuz'da birçok medya kuruluşu, "Taxi Driver 2"nin yapım aşamasında olduğunu ve muhtemelen 2022'de yayınlanacağını bildirdi. "Taxi Driver"ın ilk sezonunun aktörlerinden bazıları zaten bilgilendirildi. Yapım aşamasında olan dizi için oyuncular dizideki görünümleri hakkında tartışmadalar. SBS, ikinci sezonla ilgili raporlara yanıt verdi ve ağ şu anda zamanı ve programı kontrol ettiklerini ancak bazı ayrıntıların henüz onaylanmadığını paylaştı. 

"Taxi Driver" başrollerinde Lee Je-HoonEsomKim Eui-SungPyo Ye-Jin, gibi isimlerin yer aldığı oyuncu kadrosuyla Nisan 2021'de gösterime girdi. Dizi izleyiciler tarafından oldukça beğenildi. Aynı zamanda SBS tarihinde yayınlanan herhangi Cuma-Cumartesi dizileri arasında  “The Penthouse 2: War in Life”, “The Fiery Priest” ve “Hot Stove League” dizilerinden sonra dördüncü en yüksek reytinge sahip dizi olarak kayda geçti.

Dizi, kanunların korumadığı mağdurlara hizmet veren 'Rainbow Taxi' adlı bir taksi şirketinin etrafında dönmektedir. 'Rainbow Taxi' sıradan bir taksi şirketi değildir. Şirket özel bir ‘intikam çağrı’ hizmeti sunmaktadır. Müşterileri intikam almalarını isterlerse, 'Rainbow Taxi' çalışanları müşterilerinin bu isteklerini yerine getirmektedir.

2. Sezonu ile 2022 yılında SBS aracılığıyla yayınlanacak olan dizi 16 bölüm olacak.