''The Second Anna'' Dizisinde Suzy Yer Alabilir

''The Second Anna'' Dizisinde Suzy yer alabilir. Suzy dizi için görüşmelerde ve teklifi olumlu olarak inceliyor. Eğer teklifi kabul ederse bu proje ile küçük ekranlara geri dönecek.

Dizi, başkalarının hayatlarını kurtaran bir kadının etrafında ilerleyecek ve bir başkasının hayatını yaşamaya çalışan Anna'nın hikayesini ele alacak. Anna'nın bu durumu, kişinin sürekli yalan söylediği ve gerçek olmayan kurgusal bir dünyaya inandığı bir tür antisosyal kişilik bozukluğu olan “Ripley Sendromu”na benzemektedir.

“The Second Anna”nın başlangıçta bir film olması planlanmıştı, ancak şimdi sekiz bölümlük bir drama olacak. Ayrıca Star News'e göre Suzy, yönetmen Lee Joo Young'a ve dizinin senaryosuna olan inancı nedeniyle “The Second Anna”da rol almaya çoktan karar verdi. Dizinin yapım ekibi ve oyuncu kadrosu tamamlandıktan sonra bu yıl çekimlerine başlanması planlanıyor.

Suzy en son, geçen yıl yayınlanan 'Start-Up' dizisinde Nam Joo-Hyuk ile birlikte rol almıştı. Şu an ise bu yıl vizyona girmesi planlanan Netflix filmi 'Wonderland' için hazırlanıyor.

Suzy'nin yeni dizisi için heyecanlı mısınız?