''Tell Me Your Wish'' Dizisinde Ji Chang Wook Başrol Olabilir
 
''Tell Me Your Wish'' Dizisinde Ji Chang Wook başrol olarak yer alabilir. Oyuncunun ajansı Glorious Entertainment, "Ji Chang Wook'a 'Tell Me Your Wish' için bir rol teklif edildi ve şu anda onu gözden geçiriyor.'' şeklinde açıklamada bulundu.

Dizi, 'İyi Ölme' hayali kuran insanlar hakkında bir drama olacak. Bir bakımevi koğuşunda gerçekleşen kurtuluşu ele alan dizi, birlikte bataklığa düşen 'yetişkin bir çocuğu' kurtarmanın hikayesini anlatacak. 

Ji Chang Wook
'a ölümden kaçan bir adam olan Yoon Gye Ree rolü teklif edildi. Yoon Gye Ree, yaşam için hiçbir isteği veya arzusu olmayan ve hayata zar zor tutunan bakımevi hastasıdır. Hayata olan bağlılığı ve yaşama isteği her arttığında, vücuduna bir dövme yaptırarak kendine acı çektirmeyi alışkanlık haline getirmektedir. 

Netflix yapımı olacak dizinin oyuncu kadrosu ve diğer yapım detayları tamamlandıktan sonra bu yılın ikinci yarısında çekimlerine başlanacak. Yayın tarihi ve ağ ile ilgili henüz herhangi bir ayrıntı açıklanmadı. Ayrıca ünlü oyuncu yakında yayınlanması beklenen diğer bir Netflix Orijinal dizisi olan “The Sound of Magic”te rol alıyor.

Editör Notu: Dizinin konusunu çok beğendim. Ve bu rolün Ji Chang Wook'a aşırı yakışacağını düşünüyorum. Siz ne düşünüyorsunuz? Ji Chang Wook'u böyle bir rolde göreceğiniz için heyecanlı mısınız?