''My Man is Cupid'' Dizisinde Jang Dong Yoon Yer Alabilir


''My Man is Cupid'' Dizisinde Jang Dong Yoon yer alabilir. Ajansı DongYi Company temsilcileri, oyuncunun dizide yer almak için bir teklif aldığını ve olumlu bir şekilde incelediğini bildirdi.

Dizi, kendi okuyla vurulduktan sonra aşık olan bir peri ile bu olaya karıştıktan sonra ruh eşini kaybeden bir kadın hakkında romantik-komedi dizisi olacak. Jang Dong Yoon bir peri olan Cheon Sang Hyuk karakterini canlandıracak. Seul, Jongno'da üst düzey bir Kore zincir restoranı olan Sarangbang'ın uzun süredir sahibidir. Ayrıca bir zamanlar Jongno Polis Karakolunda dedektif olarak çalıştıktan sonra ortadan kaybolmuştur. Kadınlarla arasına yıkılmaz duvarlar ören bir adamdır ve 500 yıldan beri kanatlarını tüketen bir peridir.

Bir peri ile yaşanan yasak bir romantizmin etrafında dönen bu drama, HB Entertainment tarafından üretilecek ve yazar Heo Sung Hee tarafından yazılacak. Çekimlerine bu yılın ikinci yarısında başlanacak dizinin yayın kanalına henüz karar verilmedi.

Bu arada Jang Dong Yoon bu yıl yayınlanan 'Joseon Exorcist' dizisinde yer almıştı. Ancak SBS, sadece ilk iki bölümü yayımladıktan sonra tarihi çarpıttığı gerekçesiyle aldığı tepkilerden dolayı dizinin yayından kaldırılmasına karar verdi.Editör Notu: Jang Dong Yoon en son komedi olarak 'The Tale of Nokdu' dizisinde oynamıştı ve gerçekten harika bir oyunculuk sergilemişti. Bu yüzden herhangi bir Rom-Com dizisinin hakkıyla üstesinden gelebileceğini düşünüyorum. Siz ne düşünüyorsunuz?