“My Liberation Diary” Dizisinde Kim Ji Won Yer Alacak

"My Liberation Diary"
nin ana kadrosu onaylandı. Başrollerinde Lee Min Ki, Kim Ji Won, Son Seok Koo ve Lee El gibi isimlerin yer aldığı dizinin çekimlerine bu yıl başlanacak ve dizi 2022 yılında yayınlanacak.

Dizi, boğucu hayatlarından kaçmak isteyen üç kardeşin ve kasabalarına gelen gizemli bir yabancının etrafında dönecek. Lee Min Ki, Kim Ji Won ve Lee El üç kardeş olarak dizide gözükecekler.

Kim Ji Won, ailesinin en küçük çocuğu olan Yum Min Jung rolünü oynayacak. İçe dönük bir karakteri olmasından dolayı hayatını her zaman yalnız hissederek geçirdi. Bu duruma daha fazla dayanamayan Yum Min Jung, sonunda kendini kasvetli, monoton hayatından “kurtarmak” için bir değişiklik yapmaya karar verir.

Lee Min Ki, Yum Min Jung'un ağabeyi ve ailelerinin ortanca çocuğu olan Yum Chang Hee olarak oynayacak. Aslında o şehre taşınmayı ve daha heyecanlı bir dünya yaşamayı istemektedir. Ancak hayatı planlarına ve isteklerine göre ilerlemez. Herhangi bir amacı ve hırsı olmayan Yum Chang Hee, olgunlaşmamış biri olmasına rağmen söylediği şeyler her zaman mantıklıdır.

Lee El, sadece maaşını aldığı gün iyi huylu olan ve normalde ateş saçan en büyük kardeş Yum Ki Jung'u oynayacak. Tüm gençliğini iş için Seul'e gidip gelmekle harcadığını düşünmektedir. Şikayetlerle dolu hayatında umutsuzca bir kere olsun sevilmek istemektedir.

Son Seok Gu, aniden kasabaya gelen, büyüleyici ve gizemli yabancı Bay Gu rolünü oynayacak. Kimsenin uğramadığı kasabaya gelince dikkatleri üstüne çeker. Her zaman sarhoş olan Son Seok Gu, Yeom Mi-Jung ile yakınlaşır. 

16 bölüm olması planlanan dizi JTBC aracılığıyla 2022 yılında yayınlanacak. Dizinin yönetmenliğini ''Law School'' dizisinin yönetmeni Kim Seok Yoon yapacak.

Ayrıca dizi : My Liberation Days , My Liberation Journal olarak da bilinmektedir.