''Hometown ChaChaCha'' Dizisinin İlk Afişi Yayınlandı

''Hometown ChaChaCha'' Dizisinin ilk afişi yayınlandı. Başrollerinde Kim Seon HoShin Min Ah gibi isimlerin yer aldığı dizi, 28 Ağustos'ta ekranlara gelecek.

Dizi, Gongjin adlı sahil köyünde geçen bir aşk hikayesini konu alacak.

 Yoon Hye-Jin ( Shin Min-A ) diş hekimi olarak çalışmaktadır. Genellikle gerçekçidir ve oldukça zekidir. Her şeye sahip gibi görünüyordur ama kalbinde kocaman bir boşlukla yaşamaktadır. Yaşam planı bazı olaylar yüzünden alt üst olur ve çeşitli engellerin ardından deniz kıyısındaki Gongjin köyüne taşınır ve Şef Hong ile tanışır. 

Hong Du-Sik ( Kim Seon Ho ), yerel sakinler tarafından Şef Hong olarak adlandırılan iyi kalpli birisidir. Yakışıklı ve akıllı bir adamdır. Resmi olarak işsizdir ama her zaman meşgul görünüyordur. Birinin yardıma ihtiyacı varsa, Hong Du-Sik ortaya çıkan ve yardım sağlayan ilk kişidir.

Lee Sang Yi, parlak bir kişiliğe sahip bir işkolik olan hit varyete şovu yönetmeni Ji Sung Hyun'u canlandıracak.


16 bölüm olacak ve tvN aracılığıyla ekranlara gelecek dizinin yönetmenliğini ''Hi Bye, Mama!The King: Eternal Monarch'' gibi ünlü dizilerin yönetmeni Jee Je-Won yapacak.  

Dizide, Shin Min Ah ve Kim Seon Ho'nun birlikte yer alacak olması ve aralarındaki ilişkinin nasıl gözükeceği izleyiciler tarafından merakla bekleniyor. Yayınlanan poster ikili arasındaki sıcak romantizmi gözler önüne sererken, kalp çarpıntısı yaratan posterin üzerinde ''Kalplerimizin dans etmeye başladığı an'' yazısı göze çarpıyor.

Dizinin yayınlanan afişi: Ayrıca dizi: The Sea Village Cha Cha Cha , Fishing Village Cha Cha Cha , Chachachacha In The Seaside Village olarak da bilinmektedir.