''The Mansion'' Dizisinin Ana Oyuncu Kadrosu Onaylandı

''The Mansion'' Dizisinin ana oyuncu kadrosu onaylandı. Dizinin başrollerinde Lim Ji Yeon ve Yoon Kyun Sang yer alacak.

Dizi, kayıp ablasını bulmaya çalışan genç bir kadının etrafında dönen gerilim dizisi olacak.

Lim Ji Yeon, ablasının kayboluşunun ardındaki gerçeği ortaya çıkarmayı kafasına takmış bir otel çalışanı Ji Na karakterini canlandıracak. Sıradan bir yaşamı varmış gibi görünse de, içten içe büyük bir aşağılık duygusuna sahiptir. Kız kardeşi Jin Hyun'un ortadan kaybolmasının ardından, ailesinin Rose Mansion olarak bilinen evine geri döner ve beklenmedik bir durumla karşı karşıya kalır. Etrafı oldukça şüpheli komşularla çevrili olan Rose Mansion, artık tehlikeli bir yer haline gelmiştir. 

Yoon Kyun Sang, Ji Na'nın sözlerine inanan ve ona yardım eden tek kişi olacak şiddet suçları dedektifi Min Soo rolünü oynayacak. Bir davayı aldığında sonuna kadar giden inatçı bir adamdır. Min Soo, Ji Hyun'un ortadan kaybolmasının ardındaki gerçeği ortaya çıkarması için Ji Na'ya yardım eder. Güvenilir ve güçlü bir adam olarak görünmesine rağmen kimsenin bilmediği gizli yönleri vardır.

Dizinin 2022 yılında TVING aracılığıyla yayınlanması planlanırken yapımcılığını Studio JTBC, BA Entertainment ve Film Studio üstlenecek. Gizem/ gerilim türündeki dizinin senaristliğini Yoo Kab Yeol üstlenirken yönetmen koltuğunda 'The Target (2014)'ın yönetmeni Yoon Hong Seung (Chang) oturacak.

Ayrıca dizi: Deo Maensyeon olarak da bilinmektedir.