''Human Disqualification'' Dizisinin Yeni Bir Fragmanı Ve Karakter Tanıtım Afişleri Yayınlandı

''Human Disqualification'' Dizisinin yeni bir fragmanı ve karakter tanıtım afişleri yayınlandı. Yaklaşmakta olan dizinin oyuncu kadrosunda Ryu Jun-Yeol ve Jeon Do-Yeon yer alıyor. 3 Eylül'de izleyicisiyle buluşacak olan dizi 16 bölüm olacak.

Dizi, hayatları boyunca hiçbir şey başaramadıklarını fark eden ve spot ışıklarını görebilmek için ellerinden gelenin en iyisini yapan bir grup sıradan insanın etrafında dönmektedir. 

Jeon Do-Yeon dizide 40 yaşındaki hayalet bir yazar olan Bu-Jung karakterini canlandırmaktadır. Elinden gelenin en iyisi yapmasına rağmen başarısızlıkla yüzleşince hayatının tüm anlamını yitirdiğini hisseder. Hiçbir işe yaramadığını düşünür ve daha ne kadar böyle devam edeceğini bilmemektedir.

Ryu Jun-Yeol dizide 27 yaşındaki Kang-Jae karakterini canlandırmaktadır. Müşterilerine ihtiyaç duyduğu rollere bürünerek hizmet vermektedir. Yoksulluktan kurtulmak için daha yüksek bir statüye ulaşmaya çalışmaktadır. Zengin olma hedefine ulaşmak için çeşitli kestirme yollardan gitmeye çalışır. Ancak birçok zorlukla karşılaşır ve hiçbir şeyde başarılı olamayacağından korkmaya başlar.

JTBC'nin 10. yıl özel draması olarak karşımıza çıkacak dizinin yayınlanan karakter tanıtım afişlerinin üzerinde “Eş, gelin, kız, hayalet yazar. Bu rollerin içinde 'ben' yoktu.” yazısı yer alıyor. Afiş, kendini işine ve aile hayatına kaptıran ve böylece gerçek benliğini unutan sıradan ve cana yakın bir kadını gösteriyor. 
Yayınlanan karakter tanıtım fragmanı Boo Jung (Jeon Do-Yeon)'un sıradan ama kasvetli hayatına bir bakış sunuyor. Arka plandaki seslendirmede ''Hayatlarında hiçbir şeye dönüşmediklerini fark eden sıradan insanların hikayesi.'' diyor.

 FragmanAyrıca dizi: No Longer Human, Disqualified from Being Human, Lost olarak da bilinmektedir.

Dizi hakkında ne düşünüyorsunuz?