''Red Sky'' Dizisinin Yeni Bir Fragmanı Yayınlandı

''Red Sky'' Dizisinin yeni bir fragmanı yayınlandı. Uzun zamandır merakla beklenen dizinin başrollerinde Kim You-JungAhn Hyo-SeopGong Myung ve Kwak Si-Yang gibi ünlü isimler yer almakta.

Dizi, Joseon Hanedanlığı döneminde, yetenekli olan bir kadın ressam (Kim You-Jung) ile görme engelli olmasına karşın yıldızları okuyabilen bir astroloğun (Ahn Hyo-Seop) arasındaki romantik ilişkiyi konu almaktadır.

Kim You-Jung dizide bir ressam olan Hong Chun-Gi karakterini canlandırmaktadır. Kör olarak doğmuş olmasına rağmen mucizevi bir şekilde görme yetisini geri kazanmıştır. Resim çizme konusunda dahi denecek kadar yetenekli birisidir. Dohwaseo'nun (Kore Kraliyet Resim Akademisi) ilk kadın ressamı olarak seçilmiştir. Resim onun için her şey demektir. Güzel bir görünüme ve parlak bir kişiliğe sahiptir.

Ahn Hyo-Seop dizide Seowoongwan’da memur olarak çalışan Ha-Ram karakterini canlandırmaktadır. Seowoongwan’da astronomi, coğrafya, kehanet sanatı, meteorolojiden sorumlu bir ofiste görev almaktadır. Gençken geçirdiği bir kaza sonrasında görme yetisini kaybeder olur. Ancak buna rağmen yıldızları okuyabilmektedir.

Gong Myung dizide Prens Anpyeong karakterini canlandırmaktadır. Özgür ruhlu bir romantik gibi görünmesine karşın derin yalnızlığını herkesten saklamaktadır.

Kwak Si-Yang dizide ne pahasına olursa olsun kral olmayı kafasına koymuş olan Prens Soo-Yang karakterini canlandırmaktadır. Bu amacı doğrultusunda oldukça zalim ve hırslı birisidir.

30 Ağustos'da SBS aracılığıyla prömiyer yapması planlanan dizi 16 bölüm olacak. Yeni yayınlanan fragman Hong Chun Gi ve Ha Ram'ın zıt kaderleri arasındaki ilişkiye bir bakış sunarak başlıyor. Hong Chun Gi ışıldayan dünyaya gözlerini açarken "Sormak istediğim çok şey var ama onları sonraya saklayacağım." diyor. Bu sırada Ha Ram, kırmızı gözlerini ortaya çıkarmak için karanlık maskesini çıkarıyor ve gizemli bir şekilde, “Kalbimde sana karşı hisler beslemiş olsam bile, ben zaten ölü bir adamım” diyor. Ardından fragman, çiftin çocukken karşılaşmalarını göstererek son buluyor.

Fragman

Fragmanı nasıl buldunuz? Diziyi izlemeyi düşünüyor musunuz?