''Sixth Sense Kiss'' Dizisinde Seo Ji Hye ve Yoon Kye Sang Birlikte Rol Alabilir

''Sixth Sense Kiss''
dizisinin ana oyuncu kadrosu için Seo Ji Hye ve Yoon Kye Sang'a teklif götürüldü. Eğer oyuncular teklifi kabul ederlerse bu proje ile 2004 yılında kardeş rolünü oynadıkları 'My 19 Year Old Sister in Law' dizisinden sonra tekrar bir araya gelecekler.

Dizi, birini öptüğünde geleceği görebilen Ye Sul adında kadın bir karakter hakkında olacak. Bir gün yanlışlıkla patronu Cha Min Hoo'nun boynunu öper ve gelecekte onları yatakta birlikteyken görür. Ancak Ye Sul ilişkiyi reddeder.

Dizide oynaması için  Seo Ji Hye'ye Ye Sul karakteri, Yoon Kye Sang'a  ise patronu Cha Min Hoo karakteri için teklif götürüldü.

Aslen bir web romanı olan ancak yakın zamanda aynı adlı bir Webtoon'a dönüştürülen dizi romantik drama olarak karşımıza çıkacak. Ayrıca dizi ''Oh My Baby” dizisinin yönetmeni Nam Ki Hoon tarafından yönetilecek. Oyuncu kadrosunun kısa sürede tamamlanması planlanan dizinin yayın kanalına ve diğer yapım detaylarına henüz karar verilmedi. İzleyiciler, yakın zamanda çekimlerine başlanması planlanan dizi için 17 yıl sonra bir araya gelecek oyuncuların arasındaki kimyayı görmek için heyecanlı.


Kaynaklar: (1)(2)


Dizinin konusunu nasıl buldunuz?

Güncellemeler için takipte kalın!