Kim Seon Ho ve Shin Min A Hometown ChaChaCha'daki Kimyaları Hakkında Konuştu!
  • rumi
  • 1-09-2021, 20:58
Kim Seon Ho ve Shin Min A, “Hometown ChaChaCha” hakkında düşüncelerini paylaştılar!

"Mr. Hong” filminin dizi uyarlaması olan “Hometown ChaChaCha” Gongjin adlı sahil köyüne taşınan bir diş doktoru olan Yoon Hye Jin (Shin Min A) ve (Kim Seon Ho) sahil köyünde Bay Hong olarak bilinen Hong Du Sik'in aşkını konu alan romantik bir tvN dizisidir.

Her yönden zıt kutuplar olduklarından, iki karakter karşılaştıkları zaman çekişmeyi bırakamazlar fakat birbirlerinin hayatlarının içine sızdıkça, yavaş yavaş bir şeyler hissetmeye başlarlar.

Kim Seon Ho'nun karakteriyle ilgili neyi çekici bulduğunu anlatan Shin Min A, "Doo Shik sıcak kalpli bir karakter ve onu çekici yapan şey hayatından nasıl zevk alacağını bilmesi. Sevecenliği ve özgür ruhlu tarafı izleyicilerin onu izlerken kendilerini iyi hissetmelerini sağlayacağını düşünüyorum.”


Bu arada Kim Seon Ho, rol arkadaşına övgüde bulundu, “Bence aktris Shin Min A'nın Hye Jin'i oynaması, başlı başına karakterin çekiciliğinin büyük bir parçası. Hye Jin ne yaparsa yapsın ve nereye giderse gitsin her zaman doğal olarak sevimli olan bir karakter gibi hissediyorum. İzleyicilerin onu izledikleri süre boyunca eğleneceklerini ve mutlu hissedeceklerini düşünüyorum.


Dizideki kimyalarına gelince, Shin Min A kendinden emin bir şekilde, "Hye Jin ve Doo Shik'in kimyasını tek bir cümlede özetlemem gerekirse, bu 'dört vuruşlu ritim' olurdu. İşte bu şekilde birbirleriyle uyum içindeler. Her zaman çekişiyor gibi görünseler de, zor bir durum ortaya çıktığında ekip çalışmaları benzersiz. Ve tamamen farklı gibi görünseler de, ikisinin aslında pek çok ortak noktası olduğu dizi ilerledikçe ortaya çıkıyor.”

Kim Seon Ho, karakterlerin adlarıyla oynayarak, "Tıpkı 'Shik-Hye çifti' lakapları gibi, bence Hye Jin ve Doo Shik'in kimyası shikhye [tatlı bir Kore pirinç içeceği] gibi. İnsanların yazın bunaltıcı sıcağında canlarının tatlı ve canlandırıcı shikhye çekmesi gibi, ben de izleyicilere Shik-Hye çiftimizi sık sık düşündürecek ferahlatıcı ve tatlı bir his vermek istiyorum.”


-Röportajı beğendiniz mi? Shik-Hye çifti (:D) hakkında ne düşünüyorsunuz? Diziyi izlemeyi düşünüyor musunuz? 

Dizinin fragmanları ve konusu için tıklayınız.


Kaynak (1)