''2 O'clock Date'' Filminde YoonA ve Kim Seon Ho Başrol Olacak

''2 O'clock Date'' Filminde YoonA ve Kim Seon Ho başrol olarak yer alacak. 13 Eylül'de iki oyuncunun da yeni çıkacak filmde oynayacağı onaylandı.

Film, büyük bir sırrı olan bir kadın ve üst katta yaşayan bir adam hakkında sevimli bir romantik-komedi olacak. Tatlı film, iki komşunun her gün bir araya geldiklerinde neler olduğunun hikayesinin etrafında dönecek.

“2 O'Clock Date”, daha önce YoonA'nın hit filmi “EXIT”i yöneten Lee Sang Geun tarafından yönetilecek. Ayrıca filmin çekimlerine Mart 2022'de başlanacak.

İkili daha önce “2020 MBC Müzik Festivali”nin ortak sunucuları olarak tanışmıştı. Ancak bu film onların ilk kez birlikte rol alacakları bir proje olacak. YoonA şu anda, ünlü oyuncu Lee Jong Suk ile birlikte Big Mouth dizisinin çekimleriyle ilgileniyor. Kim Seon Ho ise Shin Min-A ile birlikte şu an yayında olan Hometown ChaChaCha dizisinde yer alıyor. 

Filmin diğer detayları henüz belli değil. Ancak başrolleri ve konusu itibariyle çok ses getirmesi bekleniyor. Siz ikili hakkında ne düşünüyorsunuz?

Kaynak (1)