''City Girl Drinkers'' Dizisinin İki Yeni Afişi Yayımlandı

''City Girl Drinkers''
 Dizisinin iki yeni afişi yayımlandı. Başrollerinde Lee Sun BinHan Sun Hwa, Jung Eun Ji, ve Choi Si Won gibi isimlerin olduğu dizinin bu yılın ekim ayında ekranlara gelmesi planlanıyor.

Dizi, içki alışkanlığını hayatlarında bir inanç haline getirmiş 30 yaşındaki 3 kadının, yorgun bedenlerini ve zihinlerini rahatlatmaya çalışırken içmeyi alışkanlık haline getirip hayatları hakkında hikayeler paylaşmak için bir araya gelmesini anlatıyor.

Lee Sun Bin, bir televizyon senaristi olan Ahn So Hee'yi canlandırıyor ve Han Sun Hwa, yoga eğitmeni Han Ji Yeon'u canlandırıyor. YouTuber Kang Ji Goo, Jung Eun Ji tarafından oynanırken, Choi Siwon, bir varyete programının yapımcı yönetmeni (PD) olan Kang Book Goo karakteriyle ekranlara gelecek.

Yayımlanan ilk afişte üç bayan heyecanla kadeh kaldırıyor ve gecenin tadını çıkarıyor. Buna karşılık, Choi Siwon orada bulunan ve eğlencelerine utangaç bir şekilde katılan tek erkek olarak yer alıyor ve en iyi üç arkadaşıyla ne gibi bir ilişkisi olduğuna dair bazı soruların cevabını arıyor. Posterde “Bugünün içkilerini yarına bırakmayalım” yazıyor. 


Yayımlanan ikinci afiş, üç kadın başrol arasındaki sıkı dostluğu gözler önüne seriyor. Büyük bir kucaklama ile sarılırken, hala benzersiz çekiciliklerini ve tarzlarını göstermeyi başarıyor ve karakterlerinin nasıl olacağına dair ufak ipuçları veriyorlar. Bu afiş başlığında “Alkolle biten bir drama” yazıyor.
Kaynak (1)