"Idol: The Coup" Dizisinin İlk Fragmanı Yayımlandı

"
Idol: The Coup" Dizisinin ilk fragmanı yayımlandı. Başrollerinde HaniKwak Si Yang ve Kim Min Kyu'nun yer aldığı dizi müzik ve dram türünde olacak.

Dizi, hayallerinin gerçekleşmesi için mücadele eden ve henüz yıldızlığa ulaşamamış bir grup idolün etrafında dönmektedir.

Hani, başarısız sayılan ve altı yıllık bir grup olan Cotton Candy grubunun üyesi Kim Je Na karakterini canlandırıyor. Kwak Si Yang, Cotton Candy grubunu yöneten eğlence şirketinin CEO'su Cha Jae Hyuk rolünü canlandırıyor. Ajansı Starpeace Entertainment'ın soğukkanlı 'insan hesap makinesi' olarak nitelendirilmektedir. Kim Min Kyu ise Starpeace Entertainment bünyesinde yer alan popüler bir idol grubu MARS'ın üyesi Seo Ji Han karakterini canlandırıyor.

Fragman, çıkışlarından bu yana altı yıl geçmesine rağmen hala halkın adlarını bile bilmediği ve bu yüzden başarısız olarak sayılan Cotton Candy grubuna odaklanıyor. Yoğun sahnelerde pes etmemeye çalışan ve mücadele eden grubun nasıl el ele vererek tekrar ayağa kalktığını görüyoruz. Fragmanda "Uygun bir şekilde başarısız olmak için, pişmanlık duymadan farklı bir rüya görmeliyiz" yazıyor.

İzleyiciler, onlara tekrar ilerlemek için motivasyon veren şeyin ne olduğunu ve "uygun şekilde başarısız olmanın" ne anlama geldiğini öğrenmek için sabırsızlanabilirler.

Fragman

Bu Kasım ayında vizyona girecek dizi JTBC aracılığıyla yayımlanacak ve 12 bölüm olacak. Dizi hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Ayrıca diziye dair birkaç görseli sitemize ekledik.Kaynak (1)