"Royal Secret Inspector Joy" Dizisinin Yeni Bir Afişi Yayımlandı
"Royal Secret Inspector Joy" Dizisinin yeni bir afişi yayımlandı. Başrollerini Kim Hye-Yoon ve Taecyeon'un paylaştığı tarihi dizi 8 Kasım'da tvN aracılığıyla ekranlara gelecek.

Dizi, mutluluğu arayan boşanmış bir kadının ve işine yeni atanan gizli kraliyet müfettişinin yolsuzlukları araştırmak ve bununla mücadele etmek için bir araya gelmesini anlatacak.

Taecyeon dizide zeki ama tembel kraliyet müfettişi olan Ra Yi-Eon rolünü canlandırırken Kim Hye-Yoon, zamanının ötesinde yaşayan realist, tutkulu bir kadın olan Kim Jo-Yi rolünü canlandırmaktadır.

Yeni yayımlanan afişte iki başrolde yüzlerinde kocaman bir gülümsemeyle gökyüzüne bakıyor. Etrafları gösteri şenliği ile çevrili olan çift, sanki dans ediyormuş gibi birbirlerine sarılıyorlar. Ra Yi Eon ve Kim Jo Yi, “Bütün ülkeyi sallayacak bir soruşturma gösterisi” başlığına atıfta bulunarak bir sırrı saklıyormuşcasına parmaklarını dudaklarına götürüyorlar.


Dizinin yapımcıları, “Diziye canlandırıcı kahkahalar ve bolca heyecan katacak Taecyeon ve Kim Hye Yoon'un sinerjisi beklentilerin ötesinde olacak. Yeri doldurulamaz Ra Yi Eon ve Kim Jo Yi arasında özel bir ilişki oluşurken lütfen karakter dönüşümlerini dört gözle bekleyin.” şeklinde belirtiyor.Kaynak (1)