Kim Hye Yoon, Yeni Dizisi “Royal Secret Inspector Joy” Hakkında Konuştu!
  • rumi
  • 21-10-2021, 18:37
tvN'nin yaklaşmakta olan dizisi Secret Royal Inspector Joy, başrolde Kim Hye Yoon'un gizli bir bakışını paylaştı!

Secret Royal Inspector Joy , 2PM'den Taecyeon, kraliyet gizli müfettişi (yerel illere gizlice seyahat eden ve onları denetlemek ve yolsuzluğu ortaya çıkaran bir hükümet yetkilisi) olarak atanan genç bir gurme olan Ra Yi Eon rolünü, Kim Hye Yoon'nun ise yolsuzluğu araştırmak ve onunla savaşmak için güçlerini birleştiren ve mutluluğu arayan boşanmış bir kadın olan Kim Jo Yi rolünü oynadığı yeni bir tarihi komedi dramasıdır. 

14 Ekim'de drama, Kim Hye Yoon'un Kim Jo Yi'ye kusursuz dönüşümünü göstermek için yeni fotoğraflar yayınladı. Kim Jo Yi, kocası olgunlaşmamış bir ana kuzusu olduğu için evliliğinde zorlanır ve sonunda boşanır. İstediği şey bir “kelebek”tir, eşinin jeogorisinden (Kore geleneksel kıyafetlerinin üst giysisi) kesilen, boşanmayı simgeleyen bir parça bez. Kim Jo Yi'nin yüzü, kelebek gibi özgürce uçma arzusunu ima eden "kelebek"e bakarken neşe ve umutla doludur.


Bir fotoğrafta, Kim Jo Yi kararlı bir ifadeyle sıkılı yumruklarını kaldırıyor. O acımasızca istediği şeye yönelen bir buldozer gibidir. Evli bir kadın olduğunun göstergesi olan saçları toplanmış olarak görülüyor, ancak boşanma tamamlandığında saçlarını salıyor ve sonunda bir daenggi (geleneksel Kore kurdelesi) ile örüyor. Yeni geleceğinde ne gibi değişiklikler yaşayacak?


Kim Hye Yoon, senaryoyu aldığında tek seferde okuduğunu paylaştı. “Kim Jo Yi'nin modern bir kadın gibi görünmesini sağlayan kendine güvenen kişiliğini ve kraliyet gizli müfettişi ile araştırma şeklini görmek ilginçti. Gerçekten Kim Jo Yi'yi oynamak istedim."

Devam etti, "Kim Jo Yi'yi düşündüğümde aklıma gelen ilk kelime 'neşeli'. Kendine güveni ve enerjisi en havalı yönü."

Ardından oyuncu, “Umarım Joy'un kendine güvenini güzel ve benzersiz olarak görürsünüz. Hiçbir durumda cesaretini kırmadan şık bir şekilde açgözlü memurları cezalandırdığını gördüğünüzde memnun kalacaksınız.”
- Ben Kim Hye Yoon'nu çok sevimli buluyorum. Oyunculuğu da baya başarılı. En son Extraordinary You'da Rowoon ile izlemiştim ve beğenmiştim. 2PM Taecyeon ile kimyaları nasıl olur sizce? Secret Royal Inspector Joyu merak edenler var mı?kaynak (1)