"Tale of the Nine-Tailed" Dizisinin İkinci Sezonunda Kim So Yeon Başrol Olabilir

"Tale of the Nine-Tailed" Dizisinin ikinci sezonunda Kim So Yeon başrol olabilir. 


Geçen ay "Tale of the Nine Tailed" dizisinin ikinci sezonu ile ekranlara geleceği ancak kadın başrolün değişeceği haberleri paylaşılmıştı. (İlgili haber için bknz.) Yakın zamanda birkaç medya kuruluşu "Tale of the Nine Taileddizisinin ikinci sezonunda Kim So-Yeon'un ana karakter olarak yer alacağını bildirdi. Ancak oyuncunun ajansı haberlere yanıt olarak “'Tale of the Nine-Tailed 2' senaryosunu aldığı projelerden biri. Dizideki görünüşüyle ilgili hiçbir şey kesinleşmedi.” şeklinde açıklamada bulundu.


Ekim 2020'de vizyona giren dizi, bir yapımcının şehre yerleşen dokuz kuyruklu bir tilkinin peşine düşmesini konu alan bir hikayeyle başlamıştı. Ayrıca dizi yayın tarihi boyunca en yüksek yüzde 5,8 reytinge ulaşmıştı. Dizinin ikinci sezonunun Japon sömürge işgali (1910-1945) sırasında, üçüncü sezonunun ise Joseon Hanedanlığı'nda geçeceği, böylece yeni sezonlarda dizinin türünü tarihi fantaziye çevirecekleri bildirildi.

Henüz dizi hakkında tartışmalar sürerken şimdilik dizinin 16 bölüm olacağı ve birinci sezonun yönetmeni Kang Shin Hyo'nun yeniden yönetmenlikten sorumlu olacağı biliniyor. Lee Dong Wook erkek başrolü oynamaya devam edecek ama yeni sezonda yeni bir kadın başrol olacak. Kim So Yeon teklifi kabul ederse, kadın başrolü üstlenecek.

Ayrıca dizinin ana oyuncu kadrosundan ayrılan Jo Bo-Ah gelecek sezonlarda gözükmeyecek. Bu yüzden muhtemelen Kim So Yeon gelecek sezonlarda Lee Dong Wook ve Kim Beom'a eşlik edecek. Ayrıca dizinin 2022 yılının ilk yarısında yayımlanması planlanıyor.


Kim So Yeon birçok projede yer aldı, ancak son draması "The Penthouse” büyük bir hit haline gelerek yüksek izlenme oranları kaydetti. Kim So Yeon üstün oyunculuk becerileri sayesinde canlandırdığı kötü karakteri Cheon Seo Jin ile izleyicileri etkiledi. İzleyiciler bir sonraki rolü için merakla bekliyordu. Teklifi kabul etmesi halinde 'Tale of the Nine-Tailed 2' yeni projesi olacak.

Kaynak (1)(2)