Park Hyung Shik ve Park Bo Young'un İlişkisinin Ardındaki Gerçek

İşte Park Hyung Shik ve Park Bo Young'un dizideki ilişkisinin ardındaki gerçek!

Seni daha çok sevmek istedim ancak bittiği için üzgünüm. -Park Hyung Shik

Park Hyung Shik'in Park Bo Young'a karşı olan sevgisi ekran üzerinde ve dışında gerçek oldu.


"Park Bo Young Noona, seni gerçekten sevdim. Öyle sevimliydin ki. Sen tamamen Bong Soon'dun. Kusursuz Bong Soon olduğun için seni sevmem çok doğaldı. Bu yüzden seni daha çok sevmek istedim ama bittiği için üzgünüm."  Park Bo Young ve Park Hyung Shik, 2017 yılında dramayı çekerken olağanüstü kimyaları ile izleyicilerin dikkatini çekti. Bu da sevgili dedikodularına yol açtı.Park Hyung Shik daha sonra, çekimler sırasında rol arkadaşına karşı bazı hisler beslediğini ve bunun, rolü kabul etmesindeki en büyük etken olduğunu itiraf etti.

"Bu fırsatı kaçırırsam büyük bir aptallık edeceğimi düşündüm. Bu yüzden dizide oynamayı kabul ettim. Ancak sonra dizideki eşimin Park Bo Young olacağını öğrendim. İşte o zaman teklifi kesinlikle kabul etmem gerektiğini düşündüm. Bu durum çevremdeki herkesi kıskandırdı."Strong Woman Do Bong-Soon'daki rolünü özellikle sevdiğini çünkü gerçek duyguları sayesinde dizideki performansının en iyisi olduğunu ve elinden gelen her şeyi yaptığını açıkladı.


"Ahn Min Hyuk, Do Bong Soon'a ilk görüşte tutuldu, bu yüzden Do Boong Soon'u tamamen sevdim. Ahn Min Hyuk karakterini tamamen benimsediğim için öpüşme sahnelerini oldukça doğal ve güzel çekmiştik. Onun önemli olduğunu hissettim ve onunla ilgilendim. Karakterlerin aşkları karşılıklı hale geldiğinde Ahn Min Hyuk'un ona olan gerçek sevgisi ortaya çıkmaya başladı. Tabii ki, bunun asıl nedeni Park Bo Young'un çok sevimli olmasıydı." -Park Hyung Shik


Ve böylece Park Bo Young'da onun yoğun bakışlarına kolayca kapılabileceğini itiraf etti. 

"Park Hyung Shik'in tatlı bir bakışı var. Eğer sadece bana o şekilde baksaydı bayılabilirdim ancak yönetmene bile aynı şekilde bakıyordu."

-Park Bo Young


İkisi diziden sonra farklı projelerde yer almış olsa da ikili arasındaki kimya hala dizinin hayranları arasında konuşulmaya devam ediyor. Neyse ki arkadaşlıklarını ekranda göstermeye devam ederek etkileşimde bulunmayı sürdürüyorlar.Diziyi izlediniz mi? Dizi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Kaynak (1)