Park Seo Joon Yeni Rolleri Hakkında Konuştu!
  • rumi
  • 23-11-2021, 09:08
Park Seo Joon, moda dergisi Marie Claire'in kapağını süsleyen en güncel yıldız oldu!

Fotoğraf çekimi sırasında oyuncu, sofistike ve modaya uygun yanını gösteren hem klas hem de gündelik görünümleri ortaya çıkarmayı başardı.


Park Seo Joon, “Dream” ve “Concrete Utopia” gibi çeşitli filmleri çekmekle meşgul. Oyuncu ayrıca yakın zamanda “Captain Marvel”ın devamı olan “The Marvels”ı çekmek için İngiltere'ye gitti.

Bir aktör olarak üstlendiği yeni zorluklarla ilgili olarak, “Az da olsa yeni şeyler denemeye meyilli birisiyim ve iyi ifade edebileceğim karakterler ve projeler seçiyorum. Şu anki yaşımda iyi yapabileceğim tüm rolleri denemek istiyorum.”


Park Seo Joon daha iyi bir insan olma arzusunu da dile getirdi. “Projemi gördükten sonra insanların güçlendiğini duyduğumda gurur duyuyorum ve biri üzerinde iyi bir etkim olabileceğini fark ettiğimde daha güçlü bir sorumluluk duygusuna kapılıyorum. Her zaman doğru yolda olup olmadığımı ve projelerimi izleyenler için nasıl daha iyi bir insan olacağımı düşünmem gerektiğini düşünüyorum.”


-Aralık ayında yayınlanacak olan (?) full röportajdan sneak peek olduğundan Seo Joon konuşması az ama tabi ki etkisi büyük smile. Ben Marvels için çok meraklıyım gerçekten. Havası da daha değişik olacaktır eminim. Siz ne düşünüyorsunuz? Park Seo Joon'nun sıradaki projelerini bekleyenler kimler? Aktörün oyunculuk performansı nasıl sizce?


kaynak (1