Park Hyung Shik ve Han Hyo Joo'nun Kimyası Perde Arkasına Yansıyor

Park Hyung-Shik ve Han Hyo-Joo'nun Kimyası Perde Arkasına Yansıyor!


tvN'in "Happiness" dizisi çekimlerinin perde arkasından bazı fotoğraflar yayımlayarak oyuncu kadrosuna yeni bir bakış sundu.

Happiness, yakın gelecekte geçen ince psikolojik savaşı ve meydana gelen sınıf ayrımcılığını anlatıyor. Büyük şehirde yeni bir yüksek katlı apartman inşa edilmiştir. Apartman binasında farklı geçmişlere sahip sakinler yaşamaktadır. Yaklaşan kıyamet insanların dinmeyen susuzluktan muzdarip olduğu yeni bir tür bulaşıcı hastalık biçimine geldiğinde şehir dibe vurur. Salgın nedeniyle, yüksek katlı apartman mühürlenir. Apartman sakinleri, başkalarına karşı korku ve güvensizlik içindeyken hayatta kalmak için mücadele ederler.

Drama, gerilimin dorukta olduğu zamanlarda ve ölüm kalım risklerinin ortasında bile, Park Hyung-Shik ve Han Hyo-Joo'nun mükemmel kimyasına mükemmel bir bakış sunuyor. İzleyiciler, uzun zamandır dost olan ikilinin aşikar kimyası karşısında kalplerinin titrediklerini belirtiyor. Yeni paylaşılan kamera arkası fotoğrafları bu duruma kanıt niteliği taşıyor.


Happiness”in yapımcıları şu sözleri paylaştı, “Yoon Sae Bom ve Jung Yi Hyun, kriz anında gelen küçük bir umut ışığı gibiler. Bulaşıcı hastalık sebebiyle korku ve kafa karışıklığı içinde olan insanların çatışmaları arasında mücadele eden iki kişi, [sonraki bölümlerde] daha da büyük bir tehlikeyle karşı karşıya kalacak. Lütfen bu büyüyen tehlikeler içinde ne tür seçimler yaptıklarını dikkatle izleyin.”

Ayrıca "Apartman sakinleri hayatlarının tehlikede olduğunu fark ettikten sonra değişmeye başlarken, lütfen bu değişikliklerin ne tür sonuçlar doğuracağını da dikkatle izleyin." diyerek izleyicilere takılıyorlar.

Happiness her cuma ve cumartesi yayımlanıyor.

Kaynak (1)