Penthouse'dan Han Ji Hyun İlk Başrolünü Oynayacak

Penthouse'dan Han Ji Hyun İlk Başrolünü Oynayacak


Bir medya kuruluşu olan News1'in yakın zamanda yayımladığı haberine göre Han Ji Hyun yaklaşan SBS draması "Cheer Up"da rol almak için görüşmelerde bulunuyor. 

"Cheer Up", bir zamanlar önde gelen bir üniversite olmasına rağmen şimdilerde çökmekte olan bir üniversitenin amigo takımının etrafında dönecek olan gizemli bir romantik komedi dramasıdır. Dizi, dansın gençlerimiz üzerinde nasıl etki bıraktığının hikayesini anlatacak. 

Han Ji Hyun, ana başrol olan Do Hae Yi karakterini canlandıracak. Üniversitenin amigo kız takımının en yeni üyesidir. Işıl ışıl parlayan görünüşü sebebiyle %1 seçilmiştir. Çok güzel olmasına rağmen garip bir çekiciliği vardır.

20'li yaşlarındaki gençlerin etrafında dönen drama Han Tae Seop tarafından yönetilecek ve Cha Hae Won tarafından yazılacak. 
 

Han Ji Hyun, üç sezon süren hit SBS draması "The Penthouse"taki istikrarlı rolüyle adını duyurdu. Güçlü bir kötü karakter olarak kıdemli oyuncularla çalışırken bile olağanüstü bir varlık gösteren Han Ji-hyun, şüphesiz dikkat çeken bir oyuncu olarak ortaya çıktı. Başarılı oyunculuğu sayesinde büyük bir üne kavuşan Han Ji Hyun, birçok dizi, film ve reklam teklifli aldı. Geri dönüş projesi olarak gençlik dramasını seçen genç oyuncu dramanın onaylanması halinde ilk başrolünü üstlenecek.

Han Ji Hyun'un "Cheer Up" ile farklı bir yönünü göstermesi bekleniyor.

Kaynak (1)