Mart Ayında Yayımlanacak Güney Kore Dizileri

Mart Ayında Yayımlanacak Güney Kore Dizileri


1) The King of Pigs 

The King of Pigs Konusu:

The King of Pigs dizisinde, 20 yıl önce okul şiddetinin bir kurbanı olan Hwang Kyung-Min (Kim Dong-Wook), kalbinin derinliklerinde travmatik bir geçmişe sahiptir. Karısıyla hayatın tadını çıkaran mutlu bir insan gibi görünse de içindeki intikam duygusunu artık kontrol altına alamıyordur. Ardı arkası kesilmeyen cinayetler işlemeye başlar. Bir gün Dedektif Jung Jong-Suk (Kim Sung-Kyu), 20 yıl önce tanıdığı arkadaşından gizemli bir mesaj alır ve eskiden yaşadığı olayları hatırlar. Bu olayı çözmek için hayatını tehlikeye atar. Gizemli mesajı kovalarken, Dedektif Kang Jin-A'nın (Chae Jung-An) yardımıyla bu cinayetleri durdurmaya çalışır.


2) The Present Is Beautiful - Yayın Tarihi Değişti

The Present Is Beautiful Konusu:

Dizi birileriyle çıkmak ve evlenmek istemeyen mevcut neslin gerçekçi hikayesini ele almaktadır. Lee Hyun Jae ( Yoo Shi Yoon) boşanma avukatıdır. Gerçekten hoşlandığı birini bulamadığı için flört veya evlilikle hiç ilgilenmiyordur. Ancak Hyun Mi Rae adındaki bir kadınla tanışınca her şey değişir.


3) Soundtrack #1


Soundtrack #1 Konusu:


Dizi, 20 yıldır arkadaş olan bir erkek ve bir kadının hikayesini anlatan romantik bir müzik dramasıdır. İki arkadaş iki hafta boyunca bir çatı altında yaşadıklarında aşk ile dostluk arasındaki ince çizgide gidip gelirler. Böylece drama ikilinin dostluk ve aşk arasındaki hisleriyle nasıl başa çıkacaklarını ortaya koyacak.


4) Tomorrow

Tomorrow Konusu:


Choi Joon Woong (Rowoon), üç yıl işsiz kaldıktan sonra kendi hayatına son vermeye karar verir ve intihar etmek için bir köprüye gider. Ancak, orada kendisi gibi köprüden atlamak üzere olan başka birini bulur ve onu kurtarmak için kavgaya tutuşur. Kavgada ikisi de köprüden düşer. Bu sırada intihar etmeyi düşünenlerin hayatlarını kurtarmak için birlikte çalışan ölüm melekleri Goo Ryun (Kim Hee Sun) ve Lim Ryoong Goo’nun neden olduğu bir hata nedeniyle ruhu vücudundan kaçan Choi Joon Woong (Rowoon), üç yıl komada kalır. Yarı canlı yarı ölü bir ruh olarak beklenmedik bir şekilde yeraltı dünyasının en önde gelen ölüm meleği şirketinin kriz yönetim ekibinde bir iş bulur. Ekipteki görevi, yüksek intihar riski taşıyan insanlarla özel olarak ilgilenmek ve onların yaşamaya devam etmelerine yardımcı olmaktır.


5) Why Her - Yayın Tarihi Değişti

Why Her Konusu:


Why Her, bir hukuk fakültesi profesörü ile öğrencisi arasındaki romantizmi ortaya çıkaracak romantik bir dram. 

6) Crazy Love

Crazy Love Konusu:


Dizi, aldığı ölüm tehditleri yüzünden hafızasını kaybetmiş gibi davranan GO Study'nin CEO'su Noh Go Jin (Kim Jae Wook) ile yaşayacak fazla zamanı olmadığını öğrendiğinde Noh Go Jin (Kim Jae Wook)'in nişanlısı taklidini yapan Lee Shin Ah'ın (Krystal) etrafında dönen eğlenceli bir aşk hikayesini konu alıyor.


7) Kill Heel

Kill Heel Konusu:

Kill Heel dizisi, üç kadının bitmek bilmeyen arzularını ve mücadelelerini konu almaktadır.

8) A Superior Day

A Superior Day Konusu:


A Superior Day dizisi, komşusunun seri katil olduğunu öğrenen ve onunla başka bir kiralık katil arasında sıkışıp kalan sıradan bir adamın hikayesini anlatıyor. Bu üç adam bir apartman dairesinde birlikte bir gün geçirmek zorunda kaldıklarında işler farklı bir yönde ilerler. 
 

9) Juvenile Delinquency

Juvenile Delinquency Konusu:

Juvenile Delinquency dizisi, ebeveynleri tarafından yasadışı uyuşturucu taşımak için kullanılan 18 yaşında bir kız olan Da Jung'un hikayesi etrafında dönmektedir. Genç kız, uyuşturucuları taşıdığı sırada kırsalda yaşayan Yoon Tak ile tanışır. İkilinin hayatları zamanla daha da sarsıcı bir hal alır.


10) Pachinko

Pachinko Konusu:


Pachinko dizisinde, Koreli bir göçmen ailenin dört neslinin, Kore, Japonya ve Amerika Birleşik Devletleri'nde ortaya çıkan destansı umutlarını ve hayallerini konu alıyor.


-