Kim Sejeong, “The Uncanny Counter”ın 2. Sezonunda Başrol Olmak İçin Görüşmelerde

Kim Sejeong, “The Uncanny Counter”ın 2. Sezonunda Başrol Olmak İçin Görüşmelerde

Kim Sejeong OCN'nin hit dizisi “The Uncanny Counter”ın yeni sezonu ile geri dönebilir!

Daha önce, popüler dizi “The Uncanny Counter”ın ikinci bir sezon ile geri döneceği doğrulanmıştı. Hatta Sports Today'in Kim Sejeong'un 2. Sezon için teklif aldığı haberlerine ilişkin oyuncunun ajansı Jellyfish Entertainment'tan bir kaynak oyuncunun teklif aldığını ve teklifi incelediğini bildirmişti.

İlk sezonda dizi, kendilerine 'Counter' adını verdikleri bir grubun etrafında dönmekteydi. Her birinin kendine özel yetenekleri vardır. Amaçları, kötü ruhları yakalamaktır ve kendilerini bir noodle restoranın çalışanı olarak gizlemektedir.

Kim Sejeong dizide 'Counter'ın bir üyesi olan Do Ha-Na karakterini canlandırmaktadır. Onun özel yeteneği, yüzlerce kilometre uzaklıktaki kötü ruhları hissedebilmek ve dokunduğu kişinin anılarını okuyabilmektir.

Oyuncu kadrosunda Kim Sejeong'a ek olarak Jo Byeong-Gyu, Yu Jun-Sang, Yum Hye-Ran ve Ahn Suk-Hwan gibi isimlerin yer aldığı dizi ayrıca OCN tarihindeki en yüksek reytingleri alarak rekor kırmış ve tarih yazmıştı.

Gelecek sezonda Kim Sejeong'un görüneceğinin onaylanması halinde dizi kaldığı yerden devam edecek.

Geçtiğimiz günlerde final veren Komedi dizisi "Today's Webtoon"da yer alan Kim Sejeong, teklifi kabul etmesi halinde devam projesinde yer alacak. Daha önce "The Sound of Heart", "School 2017" ve "Wanna Hear Your Song" gibi yapımlarda yer alan idol-oyuncu özellikle bu yıl yayımlanan romantik-komedisi "Business Proposal"da gösterdiği oyunculuk becerileri ile uzun bir süre konuşulmuş ve dizi hem Güney Kore'de hem de uluslararası alanda harika bir başarı yakalamıştı. 

Kaynak (1) (2)