“If You Wish Upon Me” Kadrosu Kapanış Sözlerini Söyledi!
  • rumi
  • 2-10-2022, 20:16

Girls’ Generation’dan Sooyoung, Ji Chang Wook ve Won Ji AnIf You Wish Upon Me” için kapanış yorumlarını paylaştılar!

KBS2 TV'deki “If You Wish Upon Me”, ölümcül kanser hastalarının dileklerini yerine getiren Hollanda'daki gerçek bir organizasyondan ilham alan bir dizi. Final bölümü 29 Eylül'de yayınlandı ve bir önceki bölüme göre hafif bir reyting artışı oldu.

Ji Chang Wook, mücadelelerle dolu zorlu bir hayat tarafından sınırlarına zorlanan bir adam olan Yoon Gyeo Re olarak rol alıyor. Ancak bir bakımevinde gönüllü olarak çalışmak zorunda kaldığında, hastaların dileklerinin gerçekleşmesine yardımcı olurken hayatının beklenmedik şekillerde değiştiğini fark eder.

Sooyoung dizide, bakımevinde egzersiz takıntısı olan sert ve neşeli bir hemşire olan Seo Yeon Joo olarak rol alıyor. Sung Dong Il ise Team Genie'nin gönüllü şefi Kang Tae Shik'i canlandırıyor. Won Ji An, hayatında ilk kez ona yardım eli uzatan Yoon Gyeo Re'ye takıntılı hale gelen Ha Joon Kyung'u canlandırıyor.

Diziyi şimdiden özleyen izleyicileri rahatlatmak için Ji Chang Wook, Sooyoung ve Won Ji An samimi kapanış yorumlarını paylaştı. Ji Chang Wook, “Geçen sonbaharda çekimlerine başlanan 'If You Wish Upon Me' nihayet finale ulaştı. Çekim setimizdeki ekip üyelerimizle olan tüm anları çokça hatırlıyorum. Yoon Gyeo Re olabilmek ve birçok harika insanla çalışabilmek benim için çok büyük bir şanstı.”

“'If You Wish Upon Me' benim için yeni bir meydan okuma ve deneyimdi. Dilerim ki Yoon Gyeo Re'nin gelişimi ve 'If You Wish Upon Me' hikayesiyle [izleyicilere] bir anlık rahatlık ve sıcaklık iletilmiştir. Umarım aklınızda zaman zaman düşündüğünüz bir hikaye olarak kalır."Sooyoung, “Bu, çekimler sırasında [benim için] inanılmaz derecede iyileştirici bir projeydi ve bölümleri izlerken sürekli setten eğlenceli anılar aklıma geldi, bu yüzden ne kadar mutlu olduğumu ve orayı özlediğimi düşündüm. Umarım çekimler sırasında hissettiğim dokunaklı duygular izleyicilere de aktarılmıştır.”

Ayrıca, “Tıpkı şef Kang Tae Shik'in ambulansı gibi, umarım bu da uzun süre hatırlanan ve izleyicilerin kalplerinde sağlam bir yer edinen bir dizi olur. Ambulansların hızlı hareket etmesi gerekir, buna rağmen Tae Shik'in yavaş hareket eden ambulansı her zaman görevini yerine getirir. 'If You Wish Upon Me'nin de Tae Shik'in ambulansı gibi sıkı bir şekilde sonuna kadar giden bir dizi olduğuna inanıyorum. Finale kadar bizimle olan izleyicilerimize teşekkür ederiz” dedi.

Karakteri Seo Yeon Joo ile ilgili olarak Sooyoung, “Yeon Joo hastanede bir canlılık ikonuyken, bence o aynı zamanda dramanın kendisine zindelik veren bir karakterdi. Bu yüzden çekimler sırasında Yeon Joo her ortaya çıktığında [sahneyi] aydınlatmak ve diziye canlılık katmak için bir sorumluluk hissettim. Yan taraftan geçtiğim sahneleri bile biraz daha eğlenceli ve enerjik hale getirmek için sette çalıştım. Dikkat ettiğim bu yönlerin biraz yardımcı olduğunu düşünüyorum, bu yüzden gurur duyuyorum.”

İzleyicilere teşekkür ettikten sonra Sooyoung, “Dizimizin her bölümünde bir mesaj var. Umarım zaman zaman açtığınız ve size hatırladığınız bir dizi olur.”
Won Ji An, “İzleyicileri 'If You Wish Upon Me' ile karşılayabildiğim için minnettarım. Çalışanlarımız ve Sung Dong Il, Ji Chang Wook ve Sooyoung ile geçirdiğim zamanların değerli deneyimler olarak kalacağını düşünüyorum. Sonuna kadar Joon Kyung ile birlikte gülen ve ağlayan herkese çok teşekkür ederim.”
kaynak (1) (2)