Song Joong Ki Karısına Olan Sevgisinden Ve Hakkında Çıkan Söylentilerden Bahsetti [Röportaj]

Song Joong Ki Karısına Olan Sevgisinden Ve Hakkında Çıkan Söylentilerden Bahsetti 

Song Joong Ki, GQ Korea'nın kapağını süsledi. Yayımlanan fotoğraflarda geçen yıl olduğu gibi olgun ama genç atmosferiyle dikkatleri çekti.

Sevilen oyuncu, 2022 yılının aralık ayında evlilik duyurusu yaparak eşinin hamileliğini açıklamıştı. Bu haberler hayranlarını ve birçok insanı şaşırtmıştı. Yakın zamanda gerçekleştirilen fotoğraf çekiminin ardından yapılan röportaj ile eşi Katy Louise Saunders'a olan derin sevgisinden bahsetti. "Katy'nin nasıl bir insan olduğunu göstermem gerekirse ne kadar iyi biri olduğuna dair birçok hikaye anlatabilirim. Ancak bugünkü zaman ve mekan kısıtlamasından dolayı röportajda her şeyi belirtemeyebilirim. Basitçe söylemem gerekirse, her yönden bana güven veren bir arkadaş. Mesela benim genelde sahip olduğum düşünceler ve felsefeler var ve bunların doğru olduğuna beni yeniden inandıran bir kadın. Bana sık sık 'Bu kulağa sen gibi geliyor' diyen bir arkadaşım.”

Song Joong Ki, karısının bekar bir anne olduğu söylentisi hakkında da konuştu. Ve şu sözleri paylaştı “İlk başta iyiydim. Bu bizim için günlük bir olaydı ve birçok insan bunu öğrense bile aşkımız değişmezdi. Ama sonra saçma hikayeler türemeye devam edince, doğrusunu söylemek gerekirse kızdım. Okuduğu üniversitenin adı (Milano Bocconi Üniversitesi) dışında söylentilerin hiçbiri doğru değildi.”

Ayrıca Song Joong Ki, “Öfkem büyümeye devam ettiğinde, Katy bana şunları söyledi 'Bu insanlara kızmana gerek yok.' Burada onun hakkında belki fazla bir şey söyleyemem ama o böyle bir insan. Beni olumlu bir yöne yönlendiriyor ve dengede kalmama yardım ediyor."

Song Joong Ki, hayranlarına evliliğini paylaştığı günle ilgili:  "O gün, evliliğimizi onayladım ve doğrudan 'My Name is Loh Kiwan' filminin senaryosunu okumaya ve gosa'ya ( büyük bir etkinliğe başlarken iyi şanslar için dua etmek için geleneksel bir Kore ritüeli) gittim. Katy ve ben, işi bitirdikten sonra geç bir akşam yemeği yedik. O gün gerçekten çok yoğundu.”

Song Joong Ki'nin fotoğraf çekiminin ve röportajının tamamı GQ Korea'nın Mart sayısında mevcut olacak.

kaynak ( 1 )

-

Instagram hesabımızı takip ederek bize destek olabilirsiniz!