Yoo In Na'nın Yaklaşan Romantik-Komedi Dizisinden Fotoğraflar Yayımlandı

Yoo In Na'nın Yaklaşan Romantik-Komedi Dizisinden Fotoğraflar Yayımlandı

ENA'nın yaklaşan draması Bo Ra! Deborah” için Yoo In Na'nın yer aldığı bazı fotoğraflar yayımlandı. Başrollerinde Yoo In Na ve Yoon Hyun Min'in yer aldığı dizi 12 Nisan'da ekranlara gelecek.

Dizi, flört etmeyle ilgili her şeyi bilen bir flört koçu ve çekici bir adam hakkında olan romantik komedi dizisidir. 

Yoo In Na dizide, en çok satan aşk romanı yazarı Deborah karakterini canlandırıyor. Esprili ve dürüst bir flört koçu olarak yıldız bir yazardır. Ancak konu kendi flört deneyimlerine geldiğinde samimi olmasına rağmen herhangi bir öngörüsü yoktur ve bunun yerine sürekli olarak arkadan bıçaklanır.

Yoon Hyun Min dizide, Deborah'tan hoşlanmayan ancak onu tanımaya başladıkça duyguları değişen Lee So Hyuk karakterini canlandırmaktadır. Seçici bir kişiliği olan ancak çekici birisidir. Yayıncılık planlayıcısı olarak çalışmaktadır.

Jo Sang Wook dizide, Lee Soo Hyuk'un en iyi arkadaşı ve kitap yayınevi Jinri'nin temsilcisi olan iş ortağıdır.

Yaklaşan dizi için yayımlanan yeni fotoğraflarda Deborah, ünlü bir flört uzmanı olarak güvenli ve sofistike bir hava yayıyor. Yoo In Na Deborah karakterini şu şekilde tanımlıyor: “O, utanmaz olma noktasına kadar kendine güvenen göz alıcı bir flört koçu. Ama gerçekte, diğer insanların ne düşündüğüne veya ne istediğine çok önem veren yumuşak kalpli birisidir. Karakterinin bu zıt yönlerini çok çekici buldum. Ses tonum ve telaffuzumla bu karşıtlığı ortaya çıkarmaya çalıştım.”

Yönetmen koltuğunda "Age of Youth", "Age of Youth 2" ve "Younger" dizilerinden Lee Tae Gon'un oturduğu dizi "Mad for Each Other" dizisinin senaristi Ah Kyung tarafından yazıldı. Toplamda 14 bölümden oluşan dizi romantik-komedi türündedir.

-