"Destined With You" Dizisinin Rüya Gibi Bir Afişi Yayımlandı

"Destined With You" Dizisinin Rüya Gibi Bir Afişi Yayımlandı

jTBC'nin yaklaşan romantik dizisi "Destined With You" için yeni bir afiş yayımlandı. Başrollerinde Rowoon ve Jo Bo Ah'ın yer aldığı hukuk ve romantizm türündeki dizisi 23 Ağustos'da ekranlara gelecek.

Dizi, 300 yıl önce dikkatlice mühürlenmiş olan yasak bir kitabı elde eden bir kadın ile bu yasaklı kitabın kurbanı olan bir adamın aşk hikayesini anlatmaktadır.

Rowoon dizide, Onju Belediye Binası'nın hukuk danışmanı Jang Shin Yu karakterini canlandırmaktadır. Joseon döneminden kalma korkunç bir lanet yüzünden beklenmedik olaylara karışır. Yakışıklı, zeki ve popüler avukattır.

Jo Bo Ah ise Onju Belediye Binası Yeşil Alan Bölümü için çalışan bir kamu görevlisi olan Lee Jong Jo karakterini canlandırmaktadır. Güzel görünümüne, iyi karakterine ve işine rağmen şaşırtıcı bir biçimde erkekler arasında popüler değildir.

Ha Joon dizide, Lee Hong Jo'nun aşık olduğu Onju Belediye Binası'nın popüler adamı Kwon Jae Kyung'u canlandırıyor. Tatlı gülümsemesinin ardına sakladığı yaraları vardır. Yura dizide, Jang Shin Yu'nun sevgilisi Yoon Na Yeon'u canlandırıyor. 

Dizi için yayımlanan afiş gizemli pembe bir ayın altında duran Jang Shin Yu ve Lee Hong Jo'yu gösteriyor. Afişin üzerinde “Birbirimizin kaderi olalım mı?", "yasak kitabın kurbanlık kuzusu" ve "laneti kaldırabilen tahta kutunun sahibi" gibi yazılar ise diziye dair beklentileri arttırıyor.


Dizi, "100 Days My Prince" yazarı No Ji Sul tarafından kaleme alınacak ve "Oh My Baby" ve "Voice 3"nin yönetmeni Nam Ki Hoon tarafından yönetilecek. Toplamda 16 bölümden oluşması planlanan dizi 23 Ağustos'ta Netflix aracılığıyla izleyicisiyle buluşacak.