"The Worst of Evil" Prömiyer Tarihini Açıkladı ve İlk Afişi Yayımladı

"The Worst of Evil" Prömiyer Tarihini Açıkladı ve İlk Afişi Yayımladı

14 Ağustos'ta Disney+, yaklaşan aksiyon gerilim türündeki dizisi "The Worst Evil" için ilk afişi yayımlayarak çıkış tarihini açıkladı. Başrollerini Ji Chang Wook ve Wi Ha Joon'un paylaştığı dizi 27 Eylül'de ekranlara gelecek.

Dizi, Kore'den Japonya'ya ve oradan Çin'e kadar uzanan bir uyuşturucu kaçakçılığı üçgenini çökertmek için Seul'de başlatılan bir soruşturma hakkında olan aksiyon dizisidir.

Ji Chang Wook dizide, soruşturma için kılık değiştiren bir polis memuru olan Kang Joon Mo'yu canlandırmaktadır. Örgüte sızmak için kimliğini gizler.

Wi Ha Joon dizide, yükselen bir mafya babası olan Jung Ki Chul'u canlandırmaktadır. Kang Joon Mo'nun sızdığı suç örgütünün patronudur.

Im Se Mi dizide, Kang Joon Mo'nun karısı Yoo Yoo Jung rolünü üstlenmektedir. Uyuşturucu soruşturmasına dahil olan sıradan bir polis memurudur.

Dizi için yayımlanan karizmatik afiş Gangnam'ı arka planına alırken 1990'ların retro havasını yakalıyor. Afiş suç örgütünün beyni Ki Chul'u (Wi Ha Joon) ve gizli bir görevde olan Joon Mo'yu (Ji Chang Wook) gösteriyor.

 Merakla beklenen dizi "The Worst Evil", daha önce "Man In Love", "Nameless Gangster: Rules of Time" ve "The Unjust" gibi yapımların arkasında olan  yönetmen Han Dong Wook tarafından yönetildi. Aynı zamanda dizinin yapımcılığını "Forgetten", "Jirisan" ve "Kingdom: Ashin of the North" gibi dizi ve filmlerin yapımcılığını üstlenen Wind Pictures ve Sanai Pictures üstlendi.

-

Afişleri nasıl buldunuz? Gördüğüm en havalı şeylerden biri olabilir :)