"Destined With You" Dizisini İzlemek İçin 3 Neden

"Destined With You" Dizisini İzlemek İçin 3 Neden

Dizi, 300 yıl önce dikkatlice mühürlenmiş olan yasak bir kitabı elde eden bir kadın ile bu yasaklı kitabın kurbanı olan bir adamın aşk hikayesini anlatmaktadır.

Rowoon dizide, Onju Belediye Binası'nın hukuk danışmanı Jang Shin Yu karakterini canlandırmaktadır. Joseon döneminden kalma korkunç bir lanet yüzünden beklenmedik olaylara karışır. Yakışıklı, zeki ve popüler avukattır.

Jo Bo Ah ise Onju Belediye Binası Yeşil Alan Bölümü için çalışan bir kamu görevlisi olan Lee Jong Jo karakterini canlandırmaktadır. Güzel görünümüne, iyi karakterine ve işine rağmen şaşırtıcı bir biçimde erkekler arasında popüler değildir.

Ha Joon dizide, Lee Hong Jo'nun aşık olduğu Onju Belediye Binası'nın popüler adamı Kwon Jae Kyung'u canlandırıyor. Tatlı gülümsemesinin ardına sakladığı yaraları vardır. Yura dizide, Jang Shin Yu'nun sevgilisi Yoon Na Yeon'u canlandırıyor. 


1) Başrollerin Görsel Olarak Uyumu

Dizinin başrollerinde deneyimli aktris Jo Bo Ah ve Rowoon yer alıyor. Ancak başrollerin dizideki kimyalarının yanında görsel olarak uyumları oldukça etkileyici. Jo Bo Ah dizide, saf ve masum bir karakteri oynarken güzelliği ile insanı büyülüyor. Rowoon ise daha önce canlandırdığı karakterlerinden daha farklı bir rol üstleniyor ve Onju Belediye Binası'nın hukuk danışmanı Jang Shin Yu olarak karizmatik bir karakter ile karşımıza çıkıyor. İkinin yeni karakterleri ile bütünleşen görselleri adeta kalp çarpıtıyor.


2) Ana Rollerin Tom ve Jerry İlişkisi

Biliyoruz ki her şey kolay olsaydı bu kadar eğlenceli de olmazdı. Kolaydan derken başrollerin bir anda birbirlerine sıcak duygular beslemesinden bahsediyorum. Bu yüzden fazla uzamadığı takdirde başrollerin Tom ve Jerry gibi didişmesi eğlenceli olabiliyor. Dizinin ilk iki bölümündeki didişmeler gelecek romantizmin habercisi olurken aynı zamanda ortaya eğlenceli ve komik sahneler çıkarıyor.


3) Fantastik Unsurlar

Dizi, basit bir romantik hikayeden oluşmuyor. Aslında başladığı andan itibaren fantastik unsurları ile izleyicinin dikkatini çekiyor. Üstelik tüm bu fantastik unsurlara nedeni bilinmeyen bir gizem eşlik ediyor ve her sahne ile sonrasında ne olacağını merak ediyorsunuz. Jang Shin Yu ve Lee Jong Jo'nun hikayesi geçmişe dayanıyor ve günümüze kadar uzanıyor. Her ne kadar günümüzdeki halleri geçmişteki ilişkilerinden bi' haber olsa da zamanla bu gizemi çözecekler ve Jang Shin Yu'nun hayatını mahveden laneti kaldıracaklar gibi görünüyor.

-