"Song of the Bandits" Dizisinin Karakter Afişleri ve Fragmanı Yayımlandı

"Song of the Bandits" Dizisinin Karakter Afişleri ve Fragmanı Yayımlandı

Merakla beklenen dönem dizisi "Song of the Bandits" için yeni bir fragman ve karakter tanıtım afişleri yayımlandı. Başrollerinde Kim Nam Gil, Seo Hyun, Yoo Jae Myung, Lee Hyun Wook ve Lee Ho Jung gibi isimlerin yer aldığı dizi 22 Eylül'de Netflix aracılığıyla yayımlanacak.

Dizi, 1920'lerde geçen bir aksiyon dramasıdır. Japon sömürge döneminde tasvir edilen dizi, evlerinden mahrum bırakılan insanların acıklı hikayesini anlatmaktadır. Ayrıca drama, bu insanların evlerini, ailelerini ve meslektaşlarını korumak için ellerinden gelenin en iyisini nasıl yapacaklarını göstermektedir.

Kim Nam Gil dizide hiçbir şey öğrenemeyen ve öğrenme fırsatı bulamamış bir köle olan Lee Yoon karakterini canlandırmaktadır. Sınıf sisteminin çoktan ortadan kalkmasına ve özgür bir insan olarak gözükmesine rağmen, hala bir köle zihniyetine sahiptir. Eski ustası ona asker olmasını önerdiğinde onu dinler ve askere katılır. 

Seo Hyun dizide, Joseon Hanedanlığında demiryolu bürosu müdürü Nam Hee Shin rolünü üstlenmektedir. Gerçek kimliğini herkesten gizlemektedir. 

Yoo Jae Myung dizide eski bir sağlık memuru olan ve Joseon köyünde yaşayan ev sahibi Choi Choong Soo karakterini canlandırmaktadır.

Lee Hyun Wook, Lee Yoon ile kötü bir ilişkisi olan Lee Kwang Il adlı karakteri canlandırmaktadır. Japon askeri yetkilisidir. 

Lee Ho Jung, Gando'ya gitmek üzere silahlı bir şekilde yola çıkan Eon Nyeon Yi rolünü oynamaktadır.

Dizi için yayımlanan fragman savaş sahnesi ile başlıyor. Ardından Lee Yoon, köle sistemine karşı bir başkaldırı gerçekleştiriyor.

Dizi için yayımlanan karakter tanıtım afişlerinin her birinde  "Hayatta kalmak için çalmak gerekir" yazıyor. 20. yüzyılın henüz başlarında geçen dizinin karakterleri tam anlamıyla o dönemi yansıtıyor

9 bölümden oluşan dizi 22 Eylül'de yayımlanacak. 

-

Diziyi izlemeyi düşünüyor musunuz?