"The Worst of Evil" Dizisinin Karakter Afişleri Yayımlandı

"The Worst of Evil" Dizisinin Karakter Afişleri Yayımlandı

Disney+, merakla beklenen aksiyon gerilim türündeki dizisi "The Worst Evil" için karakter afişlerini yayımladı. Başrollerini Ji Chang Wook ve Wi Ha Joon'un paylaştığı dizi 27 Eylül'de ekranlara gelecek.

Dizi, Kore'den Japonya'ya ve oradan Çin'e kadar uzanan bir uyuşturucu kaçakçılığı üçgenini çökertmek için Seul'de başlatılan bir soruşturma hakkında olan aksiyon dizisidir.

Ji Chang Wook dizide, soruşturma için kılık değiştiren bir polis memuru olan Kang Joon Mo'yu canlandırmaktadır. Mafya babası Jung Ki Chul'un güvenini kazanmak için kimliğini gizler ve Gangnam Alliance'a sızar.  (guneykoresinemasi.com)

Wi Ha Joon dizide, yükselen bir mafya babası olan Jung Ki Chul'u canlandırmaktadır. Kang Joon Mo'nun sızdığı suç örgütünün patronudur. Başarı söz konusu olduğunda gerekli her yola başvurur. Park Joon Mo ve Yoo Eui Jung'a hem güvenmekte hem de şüpheyle yaklaşmaktadır.

Im Se Mi dizide, hem Park Joon Mo'nun karısı hem de Jung Ki Chul'un ilk aşkı olan seçkin bir narkotik memuru Yoo Eui Jung'u canlandırıyor. Aynı zamanda soruşturmada görev alan başarılı bir polis memurudur.

BIBI dizide, Çin ilaç fabrikasının dağıtımında hayati bir rol oynayan Hae Ryun karakterini canlandırıyor. Hae Ryun, Jung Ki Chul'la bir anlaşma yapmak için Kore'ye gelir. Ancak Park Joon Mo ile karşılaştıktan sonra beklenmedik bir olaya neden olur.

Dizi için yayımlanan afişlerin ilkinde Kang Joon Mo (Ji Chang Wook) yer alıyor ve afişinde "Bu operasyonu mutlaka başarıya ulaştıracağım" yazıyor.

Wi Ha Joon'un karakteri Ki Chul için yayımlanan afişte "Sana güvenmemeli miyim?" yazıyor ve böylece Kang Joon Mo ile arasındaki ilişkiye dair beklentileri arttırıyor.

İki adamla arasında eşsiz bir bağ olan Eui Jung (Im Se Mi) için yayımlanan afişte "Bana güvenmelisin" yazıyor.

Uzun bir süredir izleyiciler tarafından beklenen dizi "The Worst Evil", daha önce "Man In Love", "Nameless Gangster: Rules of Time" ve "The Unjust" gibi yapımların arkasında olan  yönetmen Han Dong Wook tarafından yönetildi.  (guneykoresinemasi.com)


-


Diziyi izleyecek misiniz?