Ji Chang Wook ve Wi Ha Joon “The Worst of Evil” Hakkında Konuştu [Röportaj]

Ji Chang Wook ve Wi Ha Joon “The Worst of Evil” Hakkında Konuştu [Röportaj]

Elle dergisi yakın zamanda Ji Chang Wook ve Wi Ha Joon ile bir fotoğraf çekimi ve röportaj gerçekleştirdi. 

Dizi, Kore'den Japonya'ya ve oradan Çin'e kadar uzanan bir uyuşturucu kaçakçılığı üçgenini çökertmek için Seul'de başlatılan bir soruşturma hakkında olan aksiyon dizisidir.

Ji Chang Wook dizide, soruşturma için kılık değiştiren bir polis memuru olan Kang Joon Mo'yu canlandırmaktadır. Mafya babası Jung Ki Chul'un güvenini kazanmak için kimliğini gizler ve Gangnam Alliance'a sızar.  (guneykoresinemasi.com)

Wi Ha Joon dizide, yükselen bir mafya babası olan Jung Ki Chul'u canlandırmaktadır. Kang Joon Mo'nun sızdığı suç örgütünün patronudur. Başarı söz konusu olduğunda gerekli her yola başvurur. Park Joon Mo ve Yoo Eui Jung'a hem güvenmekte hem de şüpheyle yaklaşmaktadır.

Bu harika çekim sonrasında ​​Ji Chang Wook gerçekleşen röportajda şunları söyledi: “Gizli soruşturmanın arkasındaki nedenler oldukça sıradan görünebilir. Ancak 'The Worst of Evil'in senaryosunu okuduğum anda dizinin kesinlikle kendine özgü bir renginin olduğunun farkına vardım. Bunun çok daha yenilikçi bir havaya sahip, çok dinamik ve farklı türde bir suç-aksiyon draması olacağını düşünüyorum.”

Diziye atıfta bulunularak gerçek hayatta kimin güvenini kazanmak istediği sorulduğunda Ji Chang Wook şunları söyledi: “Yönetmenin ve setteki personelin güveni kazanmak isterim. Bu proje bir arada çalışan insanlar tarafından üretildiği için her zaman güven ve ilham vermeye çalışıyorum."

Ji Chang Wook, konu Wi Ha Joon'la çalışmayla ilgili deneyimine gelince, şunları ekledi: "Ha Joon'la olan ekip çalışmam gerçekten inanılmazdı. Oyunculuk tarzlarımızda farklılıklar var ancak hikaye içinde çok riskli ve istikrarsız bir ilişkiye yerleştirilen iki karakterimiz arasında kimyayı bir şekilde oluşturduk. Bunu görmek için sabırsızlıkla bekleyebilirsiniz."

Wi Ha Joon ise Ji Chang Wook'tan övgüyle bahsetti ve şunları söyledi: “Ji Chang Wook'un diziye olan tutkusunu ve tutumunu görünce, onun şu anki oyuncu olarak bulunduğu konuma nasıl gelebildiğini net bir şekilde görebiliyordum. Sette her zaman neşeli ve yaramaz. Ama aynı zamanda herkesle çok iyi ilgileniyor. Kişisel olarak bile üzerimde olumlu bir etkisi oldu.” (guneykoresinemasi.com)

Gerçek hayattaki karakteri ile canlandırdığı karakteri arasında herhangi bir benzerlik olup olmadığı sorulduğunda Wi Ha Joon şunları söyledi: "Duygularımızı kolayca belli edemiyoruz ve çevremizdeki insanlara karşı güçlü bir sorumluluk duygumuz var."

Konu, gerçek hayatta birisinin onun tarafında olup olmadığını nasıl anladığına gelince, Wi Ha Joon: "Bu bir kural değil ancak bence her zaman yanınızda olan kişilerin ortak noktası, sizin değerinizi yükseltmeleri ve size saygı duymalarıdır. Ayrıca bana gerçekleri olduğu gibi söylemekten korkmayan insanları seven ve onlara güvenen biriyim.” (guneykoresinemasi.com)

Ji Chang Wook ve Wi Ha Joon'un röportajının ve fotoğraflarının tamamını Elle Korea dergisinin Ekim sayısında bulabilirsiniz.

Ayrıca, beklenen dizi “The Worst of Evil” 27 Eylül'de ekranlara gelecek. Dizi hakkında tüm detaylar için buraya bakabilirsiniz.

-


BİZİ INSTAGRAM HESABIMIZDAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ @guneykoresinemasicom