Rowoon ve Cho Yi Hyun'un Dizisinden Afişler Yayımlandı

Rowoon ve Cho Yi Hyun'un Dizisinden Afişler Yayımlandı

Merakla beklenen tarihi-romantik dizi "The Matchmakers" için iki yeni karakter afişi yayımlandı. Başrollerinde Rowoon ve Cho Yi Hyun'un yer aldığı dizi 30 Ekim'de ekranlara gelmek için hazırlanıyor.

Joseon Hanedanlığı döneminde geçen dizi genç dul Jung Soon Deok ile genç dul Shim Jung Woo arasındaki karşılaşmanın ve Joseon'u temsil eden dört genç bakireyi evlendirmek için ikilinin birlikte verdiği mücadeleyi anlatıyor.

Rowoon dizide, parlak bir zekası ve bir o kadar da parlak bir görünüşü olan Shim Jung Woo karakterini canlandırıyor. 17 yaşına geldiğinde ve prenses ona aşık olduğunda kralın damadı olarak tüm gözler ona döner. Ancak prenses, düğün törenleri sırasında ölür ve böylece dul kalır. Bu olaydan sonra evliliklerinin geçersiz kılınmasını ister çünkü yapmak istediği tek şey yeteneklerinin sadece ülkesine yardım etmek için kullanılmasıdır. Bu yöndeki isteği ile çöpçatanlık işine girişir ve ülkedeki genç bakirelerin kralın emriyle evlenmesine yardımcı olur.

Cho Yi Hyun dizide, birinci başbakan yardımcısının ailesinin ikinci gelini Jung Soon Deok'u canlandırıyor. Hanyang Şehrindeki en iyi çöpçatan Bayan Yeo Joo olarak ikili bir hayat yaşamaktadır.

Dizi için yayımlanan afişlerin ilkinde Shim Jung Woo'ya dönüşen Rowoon yer alıyor. Geleneksel kıyafetinin içerisinde karizmasını sergiliyor. (guneykoresinemasi.com)

Cho Yi Hyun dizi için Jung Soon Deok'a dönüşüyor. Gösterişli kıyafetleri ile ikinci bir kimliği olan Bayan Yeo Joo olarak afişte yer alıyor.

Yeni romantik-komedi dizisi "Radio Romance" ve "Into the Ring" gibi dizilerin arkasında olan yönetmen Hwang Seun Gi tarafından yönetildi ve "Sell Your Haunted House" yazarı Ha Soo Jin tarafından yazıldı.


BİZİ INSTAGRAM HESABIMIZDAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ @guneykoresinemasicom

-