Güncel K-drama Reytingleri


Güncel K-drama Reytingleri

tvN'in yeni Pazartesi-Salı dizisi "Twinkling Watermelon", umut verici bir başlangıç yaparak Nielsen Korea'ya göre dün gece yayımlanan ilk bölümü için ülke çapında ortalama yüzde 3,1 izlenme oranı elde etti. Dizi, sağır bir ailede dünyaya gelmesine rağmen müzik yeteneğine sahip olan Eun Gyeol'un gizemli yaşıtları ile müzik grubu kurmasının hikayesini anlatıyor. Günümüzde bir öğrenci olan Eun Gyeoli beklenmedik bir şekilde 1995 yılına gider ve yaşıtları ile müzik grubu kurar.

Ryeoun dizide, müzik yeteneği ile doğan Eun Gyeol karakterini canlandırıyor. Gündüzleri okulda model bir öğrenciyken geceleri bir grubun gitaristi olarak ikili hayat sürer. (guneykoresinemasi.com)

Choi Hyun Wook dizide, tutkulu bir genç olan Lee Chan rolünü üstleniyor. Lee Chan genç yaşına rağmen büyükannesinin pansiyonunda kendisinden yaşça büyük üniversite öğrencileriyle birlikte büyüdüğü için tıpkı X Kuşağından biriymiş gibi davranmaktadır. Eun Gyeol'un babasıdır.

Seol In Ah dizide, zarif güzelliği ve çekici aurası sayesinde birçok kişinin ilham perisi olan Seowon Sanat Lisesi'nin çello tanrıçası Se Kyung'u canlandırıyor.  Lee Chan ondan hoşlanmaktadır.

KBS2'nin spor türündeki dizisi “My Lovely Boxer” dün gece yayımlanan 10. bölümü ile ülke çapında ortalama yüzde 0,9 reyting elde etti. Böylece dizi, bir önceki bölümüyle yükseldiği 1,5'lik puana göre düşüş yaşadı. Dizi, dahi bir boksör olan Lee Kwon Sook ve para için şike yapmaktan çekinmeyen soğukkanlı bir temsilci hakkında ilginç bir hikayeyi anlatmaktadır.

Kaynak ( 1 )

-

BİZİ INSTAGRAM HESABIMIZDAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ @guneykoresinemasicom