Yeni Dizi "The Worst of Evil" Konusu, Oyuncuları ve Fragmanı

Yeni Dizi "The Worst of Evil" Konusu, Oyuncuları ve Fragmanı

Merakla beklenen aksiyon türündeki dizi "The Worst of Evil" bugün yayımlandı. Başrollerinde Ji Chang Wook, Wi Ha Joon ve Im Se Mi'nin yer aldığı dizi toplamda 12 bölümden oluşuyor.

Disney+ aracılığıyla üretilen dizi, "Man In Love", "Nameless Gangster: Rules of Time" ve "The Unjust" gibi yapımların arkasında olan Han Dong Wook tarafından yönetilirken "Local Hero" senaristi Jang Min Seok tarafından yazıldı.


The Worst of Evil Konusu:

Dizi, Kore'den Japonya'ya ve oradan Çin'e kadar uzanan bir uyuşturucu kaçakçılığı üçgenini çökertmek için Seul'de başlatılan bir soruşturma hakkında olan aksiyon dizisidir.

The Worst of Evil Karakterleri:

Ji Chang Wook dizide, soruşturma için kılık değiştiren bir polis memuru olan Kang Joon Mo'yu canlandırmaktadır. Mafya babası Jung Ki Chul'un güvenini kazanmak için kimliğini gizler ve Gangnam Alliance'a sızar. (guneykoresinemasi.com)

Wi Ha Joon dizide, yükselen bir mafya babası olan Jung Ki Chul'u canlandırmaktadır. Kang Joon Mo'nun sızdığı suç örgütünün patronudur. Başarı söz konusu olduğunda gerekli her yola başvurur. Park Joon Mo ve Yoo Eui Jung'a hem güvenmekte hem de şüpheyle yaklaşmaktadır.

Im Se Mi dizide, hem Park Joon Mo'nun karısı hem de Jung Ki Chul'un ilk aşkı olan seçkin bir narkotik memuru Yoo Eui Jung'u canlandırıyor. Aynı zamanda soruşturmada görev alan başarılı bir polis memurudur.

BIBI dizide, Çin ilaç fabrikasının dağıtımında hayati bir rol oynayan Hae Ryun karakterini canlandırıyor. Hae Ryun, Jung Ki Chul'la bir anlaşma yapmak için Kore'ye gelir. Ancak Park Joon Mo ile karşılaştıktan sonra beklenmedik bir olaya neden olur.


The Worst of Evil Fragman: