Go Min Si ve Choi Hyun Wook "Goblin" Yönetmeninin Yaklaşan Dizisinde Yer Alabilir

Go Min Si ve Choi Hyun Wook "Goblin" Yönetmeninin Yaklaşan Dizisinde Yer Alabilir

27 Eylül'de JTBC Entertainment News, Go Min Si ve Choi Hyun Wook'un yaklaşan romantik dizi "I'm Against My Romance"da başrol olarak yer alacağını bildirdi. Haberin ardından iki oyuncunun ajansı da teklif aldıklarını ve gelen teklifi olumlu olarak incelediklerini açıkladı.

I'm Against My Romance, tekrardan bir araya gelmeye karar veren iki eski aşığın hikayesini konu alıyor. Yeniden bir araya geldiklerinde, bunun zaten önceden var olan ilişkilerinin devamı mı yoksa yeni bir yolculuk mu olduğunu birlikte keşfederler. (guneykoresinemasi.com)

Go Min Si dizide, güçlü içgüdüleri ve dürüst karakteri ile tanınan Kim Tae Kyung'u canlandırıyor. Bir zamanlar ilk aşkına olan romantik duyguları, 10 yıl sonra tekrar bir araya geldiklerinde yeniden ortaya çıkar.

Choi Hyun Wook dizide, kreşte sakar bir öğretmen olarak çalışan Hong Je Bi karakterini canlandırıyor.

Dizinin ne zaman ve nerede yayımlanacağına dair herhangi bir detay henüz açıklanmadı.

Dizi, "Secret ", "Descendants of the Sun", "Goblin", "Mr. Sunshine", "Sweet Home" ve "Jirisan" gibi hit dizilerin arkasında olan yönetmen Lee Eung Bok tarafından yönetilecek. Böylece Go Min Si,  "Sweet Home" dizisiyle beraber çalıştığı yönetmen Lee Eung Bok ile tekrardan bir araya gelmiş olacak. Aynı şekilde Choi Hyun Wook'da daha önce konuk oyuncu olarak katıldığı "Jirisan" dizisi sayesinde yönetmen Lee Eung Bok ile bir araya gelmişti. Yaklaşan dizi "I'm Against My Romance" için gelen teklifi kabul etmesi halinde tekrardan birlikte çalışacaklar.

Go Min Si, bu yılın sonlarında yayımlanması planlanan hit dizi "Sweet Home 2" üzerinde çalışıyor. Başarılı oyuncu ayrıca dizinin devamı olan "Sweet Home 3"de ve 2024 yılında çıkması planlanan "In the Woods With No One"da yer alıyor.

Yükselen oyuncu Choi Hyun Wook ise şu anda yayımlanan gençlik dizisi "Twinkling Watermelon"da başrolü oynuyor. Ayrıca 23 Ekim'de çıkacak olan gerilim dizisi "High Cookie"nin ana oyuncu kadrosunda yer alıyor.

-


BİZİ INSTAGRAM HESABIMIZDAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ @guneykoresinemasicom