"Boyhood" Dizisinin Uzun Bir Fragmanı Yayımlandı

"Boyhood" Dizisinin Uzun Bir Fragmanı Yayımlandı

Merakla beklenen dizi "Boyhood" için ilgi çekici bir fragman yayımlandı. Başrollerinde Yim Si Wan, Lee Sun Bin ve Lee Shi Woo gibi isimlerin olduğu dizinin 24 Kasım'da yayımlanması planlanıyor.

Once Upon a Boyhood, 1980'lerde Chungcheong Eyaletindeki Buyeo Ziraat Lisesinde okuyan Byung Tae'nin hikayesini anlatıyor. Bir zamanlar tek amacı dayak yemeden hayatta kalmakken bir gecede okulun en güçlü öğrencisine dönüşür.

Yim Si Wan dizide Jang Byung Tae karakterini canlandırıyor. Güney Chungcheong Eyaletindeki Onyang'da yaşayan küçük ve zayıf bir çocuktur. Buyeo Ziraat Lisesi'ne transfer olan Jang Byung Tae, hayatında önemli bir dönüm noktası yaşar. Yanlış anlaşılmalar sayesinde bir anda okulun en çok korkulan öğrencilerinden birine dönüşür.

Lee Sun Bin, "Buyeo'nun kara örümceği" olarak da tanınan Park Ji Young'u canlandırıyor.

Lee Shi Woo “Asan'ın beyaz kaplanı” olarak bilinen Jung Kyung Tae karakterini canlandırıyor.

Kang Hye Won dizide, mahallenin kraliçe arısı olarak anılan Kang Sun Hwa rolünü canlandırıyor.

Dizi için yayımlanan fragman Jang Byeong-Tae'nin (Im Si-Wan) idealden uzak günlük ve sıradan yaşamıyla başlıyor. Ancak yeni bir okula transfer olduktan sonra hayatı tamamen değişiyor. Yanlış anlaşılmalar yüzünden bir anda okulun en güçlü çocuğu olarak anılmaya başlıyor. Eski hayatından oldukça farklı bir yolda ilerleyen Jang Byeong Tae vakit kaybetmeden yeni hayatına ayak uyduruyor.

 Aksiyon-gerilim türündeki dizinin yönetmen koltuğunda "One Ordinary Day", "The Fiery Priest" ve "Backstreet Rookie" yönetmeni Lee Myung-Woo oturuyor. Toplamda 10 bölümden oluşan "Boyhood" COUPANG TV aracılığıyla 24 Kasım'da yayımlanacak.

-

BİZİ INSTAGRAM HESABIMIZDAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ @guneykoresinemasicom