Hangi K-Drama Çiftleri Gerçek Oldu – 2
  • ela
  • 11-02-2018, 15:12

Kore dizilerinde birlikte rol aldıktan sonra iki oyuncunun gerçek hayatta da sevgili olduklarını ve hatta evlendiklerini biliyoruz. Birkaç çifti önceki yazımda belirtmiştim. Bu yazımda da unuttuğum çiftleri ve ilk yazımı yazdıktan sonra çift olduklarını açıklayan oyuncuları belirttim.

 

So Yi-Hyun & In Kyo-Jin

So Yi-Hyun ve In Kyo-Jin iki dizide birlikte rol almıştır. Bunlarda ilki 2008 yapımı "Aeja's Older Sister, Minja" dizisidir. Bu dizide iki oyuncu evli bir çifti canlandırmıştır. İkinci dizi ise 2012 yapımı "Happy Ending"dir.

Çiftin bir aydır çıktıkları 7 Nisan 2014 tarihinde doğrulanmıştır ve çift 4 Ekim 2014 tarihinde ise evlenmiştir. Ayrıca çiftin 2015 yılının Aralık ayında In Ha-Eun adında bir kız çocukları olmuştur ve çift 7 Ekim 2017 tarihinde ikinci kız çocuklarını kucağına almıştır.

Jeon Hye-Bin & Lee Jun-Ki

Jeon Hye-Bin ve Lee Jun-Ki 2014 yapımı "Gunman in Joseon" dizisinde beraber rol almıştır. İki oyuncunun dizide canlandırdığı karakterler bir aşk dörtgeninin parçasıydı. Burada seven taraf Jeon Hye-Bin’in karakteriydi. Lee Jun-Ki’nin canlandırdığı karakter başka bir karakteri sevmekteydi. Dizideki aşkta Jeon Hye-Bin kazanamamış olsa da gerçek hayatta kazanmayı başardı.

İki oyuncunun çıktıkları ile ilgili ilk söylenti dizinin finalinden birkaç ay sonra 2015 yılının Haziran ayında başladı. Hayranlar iki oyuncunun da çift kolyesi taktığını fark etmiş ancak her iki taraf bu söylentileri yalanlamıştı. Daha sonra ilerleyen aylarda iki oyuncunun birlikte buluştuklarını gösteren fotoğraflar ortaya çıktı. En sonunda her iki oyuncunun ajansı 4 Nisan 2017 tarihinde ikilinin iki yıldır çıktıklarını onayladı.

Ancak iki oyuncunun birliktelik haberleri doğrulandıktan 4 ay sonra 25 Ağustos 2017 tarihinde çiftin ayrıldığı açıklandı.

Hyeri & Ryoo Joon-Yeol

Hyeri ve Ryoo Joon-Yeol 2015 – 2016 yapımı "Reply 1988" dizisinde rol almıştır. İki oyuncunun dizideki uyumları izleyici tarafından çok beğenilmişti ve birbirlerine yakıştıran birçok insan vardı.

16 Ağustos 2017 tarihinde ikilinin kısa bir süre önce çıkmaya başladıkları ajansları tarafından doğrulandı.

Jung So-Min & Lee Joon

Jung So-Min ve Lee Joon 2017 yapımı "My Father is Strange" dizisinde birlikte rol almıştır. İki oyuncunun dizideki uyumları gerçekten çok iyiydi. Birçok kişi ikiliyi en favori çiftleri arasına bile koydu.

Çiftin 2017 yılının Ekim ayından bu yana birlikte oldukları 2018 yılının ilk günü her iki tarafın ajansı tarafından doğrulandı. "My Father is Strange" dizisinin final bölümü 27 Ağustos 2017 tarihinde yayımlanmıştı yani çift dizinin finalinden yaklaşık iki ay sonra çıkmaya başladı.

 

Peki, siz hangi k-drama çiftini gerçek hayatta da bir çift olarak görmek isterdiniz?

Son olarak eğer unuttuğum bir çift varsa veya bilgi olarak bir yanlışım varsa lütfen yorum yaparak belirtin.

 

İlgili Köşe Yazısı

Hangi K-Drama Çiftleri Gerçek Oldu – 1