Choi Jong Hoon

  alie tarafından

 

Hangul: 최종훈
Meslek: Oyuncu, Şarkıcı
Doğum Tarihi: 7 Mart 1990
Doğum Yeri: Güney Kore
Boy: 178cm
Kilo: 65kg
Burcu: Balık
Eğitimi: Suwon Üniversitesi - Dijital Müzik Bölümü
Kan Grubu: A

 

Choi Jong-Hoon, 7 Haziran 2007 tarihinde, 'FT Island' grubu ile çıkışını yapmıştır.

Choi Jong-Hoon’un eski ritmik patenci Son Yeon-Jae ile çıktıkları 14 Haziran 2017 tarihinde ve 1 Ağustos 2017 tarihinde ayrıldıkları Choi Jong-Hoon’un ajansı tarafından doğrulandı.

Choi Jong-Hoon’un 14 Mart 2019 tarihinde, karıştığı bir takım yasadışı eylemlerden dolayı 'FT Island' grubundan çıkarıldığı ve eğlence endüstrisinden emekliye ayrılma kararı aldığı açıklandı.

 

Choi Jong-Hoon Filmleri

You're My Pet (2011)

 

Choi Jong-Hoon Dizileri

My Only Love Song (Netflix, 2017) - konuk oyuncu
88th Street ((Web Drama), 2016)
Heroes (QTV, 2015)
Prince’s Man (KBS (Web Drama), 2015)

 

Kaynakları: (1), (2), (3)

 Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…