Lee Seo Won

  Hamlet tarafından

 

Hangul: 이서원
Meslek: Oyuncu
Doğum Tarihi: 17 Şubat 1997
Doğum Yeri: Güney Kore
Boy: 178cm
Kilo: 64kg
Burcu: Kova
Kan Grubu: 0

 

Lee Seo-Won, sarhoşken adı açıklanmayan bir kadın oyuncuya zorla dokunmaya çalıştığı ve bir bıçak ile kadın oyuncuyu tehdit ettiği için yargılanma aşamasındadır. İlk duruşması 12 Temmuz 2018 yapıldı ve Lee Seo-Won’un avukatı suçlamaları kabul etti. Yargılanma süreci devam etmektedir.

 

Resmi Web Sitesi (Ajans): blossomenter.com/actors/...

 

Lee Seo-Won Filmleri

Man of Will (2017)

 

Lee Seo-Won Dizileri

Last Minute Romance (JTBC, 2017)
Hospital Ship (MBC, 2017)
The Liar and His Lover (tvN, 2017)
Uncontrollably Fond (KBS2, 2016)
Awl (JTBC, 2015)

  

 

Kaynakları: (1), (2), (3), (4), (5)

 Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…