Kim Yo Han

  Hamlet tarafından


Hangul: 김요한
Meslek: Oyuncu, Şarkıcı
Doğum Tarihi: 22 Eylül 1999
Doğum Yeri: Jungnang, Seul, Güney Kore
Boy: 181cm
Kilo: 66kg
Burcu: Başak
Eğitimi: Sangmyung Üniversitesi – Beden Eğitimi Bölümü (kaydını dondurdu)
Kan Grubu: B


Kim Yo-Han’ın babası bir tekvando ustası olan Kim Yu-Chan’dır.

Kim Yo-Han’ın kendisinden küçük iki kız kardeşi vardır.

Kim Yo-Han, 'Produce X 101' adlı k-pop erkek gruplarının hayatta kalmaya çalıştığı bir şova katıldı ve birinci sırada bitirdi. 2019 yılında, 'Produce X 101' şovunun ilk 11 finalistinden oluşan 'X1' adlı bir kpop grubunun üyesi olarak çıkışını yaptı. 6 Ocak 2020 yılında ise grubun dağıldığı açıklandı.


Instagram: @y_haa.n


Kim Yo-Han Dizileri

School 2021 (KBS2, 2020)
A Love So Beautiful (KakaoM&Kakao, 2020)


Kaynakları: (1), (2), (3)
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…