Byun Woo Seok ve Kim Hye Yoon Özel Röportaj [Elle Korea]

Byun Woo Seok ve Kim Hye Yoon Özel Röportaj [Elle Korea]

Elle Korea, yaklaşan dizi “Lovely Runner”ın yıldız isimleri Byun Woo Seok ve Kim Hye Yoon'un yer aldığı fotoğraf çekimine dair bazı fotoğrafları paylaştı. Ayrıca fotoğraf çekimi ile birlikte ufak bir röportaj gerçekleştirildi.

Fotoğraf çekiminin ardından yapılan röportajda Byun Woo Seok şu sözleri paylaştı: "Sahneler aklımdan geçti. O sahneler çok güzel ve hoştu. Kesinlikle Sun Jae'yi oynamak istedim.” Byun Woo Seok, ayrıca rol arkadaşı Kim Hye Yoon'a olan sevgisini şu sözlerle ifade etti: "Dizinin çekimleri oldukça zordu ama ben şanslıydım çünkü Hye Yoon sette güneş gibi parlak bir şekilde gülümsüyordu. Yani benim için o kadar zor olmadı.”

Im Sol ve Sun Jae gibi zamanda geriye gitme ve birinin ilk aşkıyla tanışma konusunda neler düşündüğü sorulduğunda Byun Woo Seok şunları söyledi: "Zamanda geriye gitmek istemiyorum çünkü çocukluğumun anılarının silineceğini hissediyorum. Bu anıları hayatımın geri kalanında güzel bir şekilde saklamak istiyorum."

Ve Kim Hye Yoon dizi hakkında şu sözleri paylaştı: “Senaryo ilginçti. İlk başta Im Sol'u iyi canlandırıp canlandıramayacağımı düşünerek kendimi baskı altına sokuyordum. Tabii bu hoş bir baskı hissiydi. Hem orijinal web romanı hem de drama senaryosu bana 30'lu yaşlarında bir karakteri oynama misyonunu verdi. Im Sol ise şu ana kadar oynadığım tüm karakterlerin yaş grupları arasında en yaşlı olanıydı.”

Kim Hye Yoon ayrıca şu yorumu yaptı: “Im Sol'un kaderi, idolü Sun Jae'ye aşık olmasıyla değişiyor ve yaşama nedenlerini yeniden kazanıyor. Im Sol'u oynarken hayranların kalpleriyle derinden empati kurdum. Bana hep mektup yazıyorlar ve Im Sol'u canlandırırken onların bu mektupları yazan kalpleri beni daha da derinden etkiledi diyebilirim. Hayranlarımla aramızda gelişen anlatıların değerli olduğunu bana hissettirdi.”

Başrollerinde Kim Hye Yoon ve Byun Woo Seok'un yer aldığı dizinin 8 Nisan'da yayımlanması planlanıyor.

Diziyi izlemeyi düşünüyor musunuz? Çiftin kimyasını nasıl buldunuz?

BİZİ INSTAGRAM HESABIMIZDAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ @guneykoresinemasicom