Havai’yi Ardında Bırakan Lee Sang-Yoon [COSMOPOLITAN RÖPORTAJI – Ocak 2016]
  • alie
  • 11-01-2016, 14:46

Lee Sang-Yoon yağmur döneminden dolayı sadece dinlendirici vakit geçirmek zorunda kaldığını söyledi. Havai esintisini andıran, insancıl ve mütevazı Lee Sang-Yoon seyahatine son verdi.

Uzun bir süre boyunca seyahat etmek istediğinizi duydum. Havai hakkında ne düşünüyorsunuz?

"Tüm uçuş boyunca, "Waikiki’nin fantastik plajları ve özgür ruhlu sörfçüleri”in görüntüleri aklımdaydı. Tabi, ben oradaki havanın her zaman güzel olduğunu düşünüyordum. Ancak, beş gün boyunca hava nasıl böyle bulutlu olabilir? Haha. Bunu bilmiyormuşum çünkü çok beklentim vardı. Belki ilk başta güzel hava küsmüştür ama aniden birden daha da güzelleşti. Oradan ayrılırken hava çok soğuktu ama 3. gün çok daha iyi hissettim.”

Rol aldığınız "Second Time Twenty Years Old” bittiği zaman birçok hayran/ilgi/sevgi kazandın. Dizi setindeki ruh halinin iyi olduğunu tahmin ediyorum.

"Çekimlerin programı çok kısa bir zaman sığdırıldığından sabahlamak zorunda kaldık ama vücudumun buna iyi bir şekilde katlanması çok tuhaftı. Daha sonra ne yaptıysam zevkle yaptığımdan buna katlanabildiğimi fark ettim. Dizi çekimlerinden hemen sonra vücudum çok sızladı. Çekimlerden çok keyif aldığımdan vücudumun ne kadar bitkin düştüğünü fark edememişim. Dizi, personel ve diğer oyuncular, hepsi kibardı. Çok iyi anlaştık, bu yüzden kolay geçti.”

Fotoğraf çekimleri sırasında sizi yakından gözlemledim. Diğer insanlarla beraber canlı bir enerji ile dolup taşıyorsunuz.

"İnsanlarla iyi geçinmem uzun bir süre devam edebiliyor. Takımımın erkenci bir üyesiydim. Ben özel değilim ama her kişi için ödün veren ve fedakârlık yapan bir tipim, bu yüzden birbirimize zarar veren bir durumun söz konusu olmayacağını ve her zaman birlikte olmanın eğlenceli olacağını düşünüyorum.”

Vücudunuz beklediğimden daha iyi. Eğer bunun "beklenmedik” olduğunu söylersem deliye dönmeyeceğinizi bilmiyorum.

"Gerçekten egzersiz yapmayı severim. Vücudumu geliştirebilmek için 20’li yaşlarımdan bu yana ağırlık antrenmanlarına karşı meraklı olmuşumdur. Bundan önce, hip-hop ve basketbol seven arkadaşlarım vardı bu yüzden gerçekten dar giysiler giymezdim. Vücut geliştirme hakkında gerçekten hiçbir fikrim yoktu. "Liar Game” dizisi için hazırlanırken canlandıracağım karaktere uygun bir vücuda sahip olabilmek için kilo verdim ve egzersiz yapmaya başladım. Bundan sonrada, daha çok çalışmaya başladım. Bu yüzden de ilk çıkışımı yaptığım zaman ki halimden daha geniş omuzlara ve daha iyi bir vücuda sahip oldum. Ünlü bir basketbol müsabakasından sonra, beldeki bir sakatlıktan dolayı sadece koşuyordum. Dizinin programından dolayı uzun bir süre için egzersiz yapamadım. Dizinin ardından vücudumun bitkinliğinden dolayı yapamadım. Şimdi yeniden başlamam gerekiyor.”

 

Röportajın Resmi Sitesi: www.cosmopolitan.co.kr/article/RetArticle...

 

Kaynak: thesunnytown.wordpress.com/2016/01/09/january-2016-cosmopolitan-lee-sang-yoon-interview, cosmopolitan.co.kr/article/RetArticleView.asp?strArtclCd=A000004234&strFCateCd=ACAA