Ji Chang-Wook, Yaklaşan Yeni Dizisi "Suspicious Partner" Hakkında Konuştu [Newsen RÖPORTAJI – Nisan 2017]
  • Maysa
  • 14-04-2017, 16:34

 

Oyuncu Ji Chang-Wook romantik-komedinin kralı olarak geri dönüyor.

Ji Chang-Wook yaklaşan "Suspicious Partner" dizisindeki rolü hakkındaki düşüncelerini açıkladığı bir röportaj yaptı.

"Suspicious Partner" dizisinin afiş çekimleri bu ayın 11’inde yapıldı. Ji Chang-Wook, Nam Ji-Hyun, Choi Tae-Joon ve Nara çekimler sırasında gösterdikleri mükemmel ekip çalışması ile bu işteki profesyonelliklerini ortaya koydular.

Röportaj sırasında, Ji Chang-Wook elinde senaryo ile havaalanında görüldüğü zamandan bahsetti, "Nereye gidersem gideyim onu yanımda taşımaya çalışıyorum. Çünkü ne zaman vakit bulursam onu okuyorum. Romantik-komedi olduğundan diziyi görebilmek için sabırsızlanıyorum ve çekimlerde iyi vakit geçireceğimizi düşünüyorum."  dedi.

Oyuncu dizide canlandıracağı karakteri hakkında, "Çok inatçı birisi ve konu onun işi ve hayat felsefesine gelince kendi izlediği yolları var. Kendi renkleri var bu yüzden de izleyiciye çekici gelebilir. Ji-Wook [Ji Chang-Wook’un dizide canlandırdığı karakter] ve Bong-Hee [Nam Ji-Hyun’un dizide canlandırdığı karakter] birbirlerinden zıt karakterlere sahip olsalar da birlikte iyi görünüyorlar."  şeklinde düşüncelerini paylaştı.

Elinde senaryo ile havaalanında görüldün. Ayrıca Hong Kong’daki fan toplantında da "Suspicious Partner"dan bahsetmeyi ihmal etmedin.

Nereye gidersem gideyim onu yanımda taşımaya çalışıyorum. Çünkü ne zaman vakit bulursam onu okuyorum. Romantik-komedi olduğundan diziyi görebilmek için sabırsızlanıyorum ve çekimlerde iyi vakit geçireceğimizi düşünüyorum.

Huysuz bir savcı olan No Ji-Wook karakterini canlandıracaksın. Sence onun hakkındaki en çekici şey ne?

Çok inatçı birisi ve konu onun işi ve hayat felsefesine gelince kendi izlediği yolları var. Kendi renkleri var bu yüzden de izleyiciye çekici gelebilir. Dışarıdan bakılınca çok huysuz biri gibi görünse de aslında çok hassas ve duygusal birisidir.

Seoul Gayo Ödüllerin’de Nam Ji-Hyun ile bir ödül kazandın ve "Warrior Baek Dong-Soo" dizisinde ikiniz beraber rol almıştınız. Nam Ji-Hyun ile "Suspicious Partner" dizisinde beraber tekrar rol almak nasıl bir duygu?

Bence biz şüpheli ortaklarız. Biz aynı dükkândan alışveriş yapıyoruz. Bu yüzden daha önce yakınlaşma fırsatımız olmuştu. "Warrior Baek Dong-Soo" dizisinde ise o ana karakterden birinin genç halini canlandırıyordu ben de yetişkin karakteri canlandırıyordum. Bu yüzden dizide karşılaşamadık. Ancak bu sefer birlikte rol alabileceğiz ve bunun eğlenceli olacağını düşünüyorum.

Birçok hayran senin ile Nam Ji-Hyun arasındaki kimyayı görmek için sabırsızlanıyor.

Sanırım onlar birbirimize benzediğimizi veya birçok yönden benzerliklerimizin olduğunu söylüyor. Aramızdaki bir şeyden dolayı olmalı. Ji-Wook ve Bong-Hee birlikte iyi görünüyor.

Son olarak eklemek istediğin bir şey var mı?

Dizi hakkında içimde iyi bir his var ve başlamak için sabırsızlanıyorum.

 

(Bu röportaj Newsen tarafından yapılmıştır. Röportajının orijinali için Newsen’in resmi sitesini ziyaret ediniz.)

 

Röportajın Resmi Sitesi: www.newsen.com/news...

 

Kaynak: newsen, hancinema