Kang Ha Neul, “Curtain Call” Rolü Hakkında Konuştu!
  • rumi
  • 30-09-2022, 21:08

Kang Ha Neul neden “Curtain Call”da rol almayı seçtiğini konuştu!

KBS2'nin "Curtain Call" dizisi, yaşamak için fazla zamanı kalmayan Kuzey Koreli yaşlı bir kadın ve onun son arzusunu yerine getirmek için torunu gibi davranan bir tiyatro oyuncusu hakkında.

Kang Ha Neul, zor koşullarda büyümüş olmasına rağmen özsaygı ve özsevgiyle dolup taşan iyimser bir tiyatro oyuncusu olan Yoo Jae Heon'u oynayacak. Ünsüz tiyatro oyuncusu, ölümcül hastalığı olan büyükanne için kalbini ve ruhunu ortaya koyacak. Ha Ji Won, Hotel Nakwon'un genel müdürü ve otelin sahibi olan ailenin en küçük kızı Park Se Yeon rolünü üstlenecek.

Yoo Jae Heon'u tanımlamak için Kang Ha Neul, "özgünlük", "başka bir evren" ve "en büyük güç" gibi anahtar kelimeleri seçti. “Bir başkası için belirli bir karakter gibi davranmak alışılmışın dışında olan bir kurgu. Eğer gerçek hayatta da böyle bir durumda olsaydım sanırım başkası için oyunculuk yapmak ilgimi çekerdi.”

Kang Ha Neul şöyle devam etti, “Jae Heon içinde olduğu durumu 'sadece bu kişi gibi davranmam lazım' diyerek üstünkörü şekilde değerlendirdikten sonra, başka birinin hayatını yaşamanın aslında tamamen farklı bir evreni hissetmek gerektirdiğini anlar. Size daha iyi bir insan olma yolundaki gelişimini gösteren bir karakter. Başkası için oyunculuk yapmasına rağmen, sonunda bunun kendisi için olduğunu anlar. Bu seyirciye eğlenceli bir şekilde aktarılacak, o yüzden dört gözle bekleyin lütfen.”

Curtain Call”u neden seçtiği hakkında Kang Ha Neul, “Senaryonun kendisi sıcacıktı. Okumaya devam etme isteği uyandıran olaylar sürekli önüme çıktı, bu yüzden [senaryoyu] keyifle okudum.” dedi.kaynak (1)