Lee Sung Kyung, Rol Arkadaşı Kim Young Kwang, "Call It Love" ve Daha Fazlasından Bahsetti!

Lee Sung Kyung, Rol Arkadaşı Kim Young Kwang, "Call It Love" ve Daha Fazlasından Bahsetti!

Call It Love, intikam almak uğruna birbirine karışan ancak zamanla birbirlerine acıdıkları için gözyaşı döken bir kadın ve erkeğin etrafında dönmektedir. Acımasız gerçekler yüzünden hiddetli duygularla yola çıkarlar ancak birbirlerini anladıkça olgunlaşır ve değişirler.

Lee Sung Kyung dizide Shim Woo Joo karakterini canlandırmaktadır. Zarar gören ailesi için Han Dong Jin adlı bir adamdan intikam almaya karar verir. Ancak onun hakkında daha fazla bilgi edinir ve intikam duygusu yerini başka duygulara bırakır.

Kim Young Kwang dizide, Choiseon Fairs'in CEO'su Han Dong Jin karakterini canlandırmaktadır. Yalnız olduğu için ve bu yalnızlığı yok sayabilmek için kendini işe adamış bir işkoliktir. Aşktan incinmiştir ve perişan bir hayat yaşamaktadır. Ancak intikam almaya kararlı bir kadınla tanıştığında beklenmedik değişiklikler yaşar.

10 Nisan'da başarılı aktris Lee Sung Kyung, dizi hakkında bir röportaj yapmak için SPOTV News ile yeniden bir araya geldi. Röportajda rol arkadaşı Kim Young Kwang ile kimyası hakkında konuşan Lee Sung Kyung, “Gençliğimizden beri yakın olduğumuz için, ruh halimiz uslanmazdı. Ama dizideki karakterlerimiz böyle olmadığı için Kim Young Kwang başlangıçta rolüne odaklanmak için benden olabildiğince çok kaçındığını söyledi.” Ardından sözlerine devam etti “Onu ne zaman görsem önce şakalar yapıyor, bu yüzden kendimi gülmemek için sürekli tutmaya çalışıyorum. Eğer benden kaçıyorsa onu takip etmiyorum. Çünkü karakterime ve sete odaklanmak için gerçekten çok çalıştım. Woo Joo ve Dong Jin kalp çarpıntılı, sevimsiz sahneleri canlandırmak yerine dikkatli bir şekilde birbirlerine yavaşça yaklaşma yolunu gerçekçi bir şekilde izledikleri için, duruma iyi odaklanarak hareket edebildim, tüm bunlar da beni rahatlattı."

Tatlı kimyaları göze alındığında insanların Lee Sung Kyung ve Kim Young Kwang'ın gerçek hayatta çıkıp çıkmadığını merak etmeye başlaması kaçınılmazdı ve öyle de oldu. Lee Sung Kyung bu söylentilere kısaca şöyle cevap verdi: "Yönetmen birinci ve ikinci bölümleri kurgulamaya başladığından bile bize 'Kurgu odasındaki bakışlarınız şüpheli. Bu her türlü yanlış anlaşılmayı doğurabilir' dedi ama bence kasıtlıydı. Ancak [şüpheler] mümkündür çünkü yönetmen bizim orijinal hallerimiz yerine sadece Han Dong Jin ve Shim Woo Joo'ya bakıyordu. Projeyi başkalarının da böyle hissedebilmesi için olabildiğince iyi hale getirdi ve oyuncular bu tepkilerden güç alarak dizide daha da iyi hissedebildiler.”

Genellikle romantik komedilerde oynayan Lee Sung Kyung "Call ıt Love" ile alışılmadık bir geri dönüş gerçekleştirdi. Yoğun bir intikam planı hazırlayan Shim Woo Joo olarak "Call It Love"da yeni bir mücadeleye başladı. O, "İlk başta kendimi çok kötü hissettim ve 'Sonuna kadar dayanalım' diye düşündüğüm bir noktaya kadar mücadele ediyordum. İlk başlarda hiç uyuyamadım ve hatta hiç olmadığı kadar kilo verdim.”

Başarılı oyuncu, "Uzak göründüğüm için, genellikle önce başkalarına yaklaşmak için gerçekten çok uğraşırım ama bu sefer sadece selamlarımı verdim ve tüm kalbimle Woo Joo ile kendime odaklanmaya çalıştım." diyerek ekleme yaptı.

Neyse ki Lee Sung Kyung, bahsettiği bu engellerin üstesinden bir şekilde gelmeyi başardı, “İnsanlar benim parlak ve mutlu imajımı sıkça görse de, ben her zaman böyle olamam. İmajım Woo Joo'dan o kadar da farklı görünmüyordu ve onu bir yanım olarak görüyordum. İlk başta 'Bu halde aylarca nasıl dayanabilirim?' diye düşünürken korkmuştum. Ama kendime çeki düzen verdim. Sette şakalar bile yapıyorum.”

Kaynak ( 1 ) ( 2 )