Hangi "Age of Youth" Karakteri Senin Ruh İkizin/Eşin?

  Hamlet   |     14-03-2017, 16:27

 

"Age of Youth" dizisinde birbirinden tamamen farklı 5 karakter çok net bir şekilde işlenmiş. Bu diziyi dünya da yaşayan insanların birbirinden farklı karakteri olduğuna ve bu kişilerin bir arada iyi bir şekilde yaşadıklarına mükemmel bir örnek olarak gösterebiliriz. Bunun yanı sıra hayatımızda birbirlerine benzeyen, 'tencere yuvarlanmış, kapağını bulmuş!' sözüne cuk diye oturmuş birçok kişilere de rastlamıyor değiliz. Peki, "Age of Youth" dizisindeki karakterlerden birisi ile aynı evde yaşamaya kalsan hangisi ile yaşamak isterdin? veya (erkekler için) hangisi ile sevgili olurdun? Senden tamamen farklı bir kişiliğe sahip olan mı? yoksa senin ruh ikizin/eşin ile mi?

 

Aşağıdaki videoyu izleyerek sizler için hazırladığımız testi yapabilirsin. Ama öncelikle kâğıt ve kaleminizi hazırlamayı unutmayın.

(Desteğiniz için lütfen youtube kanalımıza abone olun.)

 

 




Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…